Бест Інтернет

Інтернет у Вишневому

Ми пропонуємо підключити інтернет у Вишневому за найвигіднішими безлімітними тарифами серед провайдерів. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет та кабельного цифрового телебачення у квартиру в один клік. Більша частина населення планети вже користується послугами Інтернет. Якщо Ви теж бажаєте приєднатися та шукаєте надійного інтернет-провайдера у Вишневому, Компанія «Бест» пропонує Вам свої послуги.

Технологія підключення Інтернету в Вишневому

Мережа компанії побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований і перспективний варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. У Вишневому Інтернет до квартири проводиться за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Переваги підключення Інтернету Бест у Вишневому

У місті Вишневе інтернет-провайдери пропонують різноманітні умови підключення, проте лише ми створили найбільшу кількість акцій та програм лояльності для вигідного підключення та комфортного користування послугами нашими клієнтами. Хто сказав, що підключення інтернету не може бути вигідним?

Ми розуміємо, як важливо заощаджувати час, тому для всіх клієнтів Бест інтернет у Вишневому створили особистий кабінет, який дає можливість налаштувати та контролювати послугу без додаткових дзвінків до контакт-центру компанії. Доступ до особистого кабінету можна здійснити за допомогою будь-якого браузеру та навіть Telegram-бота.

До основних налаштувань особистого кабінету належать:

  • Можливість призупиняти послугу Інтернет до 270 днів на рік;
  • Здійснення on-line оплати послуг (більш ніж 7 способами);
  • Активація послуги «Батьківський замок» за потребою та без обмежень у кількості разів;
  • Можливість користуватися програмою лояльності «Кредит довіри»;
  • Зміна тарифу, пристрою підключення та багато іншого.

Тарифи на Інтернет у місті Вишневе

Оплата за Інтернет та мобільний зв’язок – одна із важливих частин видатків бюджету населення, яка прирівнюється до комунальних платежів. Цілком природним є той факт, що абоненти намагаються знайти максимально ефективну послугу за прийнятну ціну серед провайдерів Вишневого.

У Вишневому інтернет-провайдери пропонують різні тарифи, але доцільніше обрати безлімітний інтернет, який передбачає використання трафіку без обмеження та економію шляхом внесення абонентської плати один раз на місяць. За роки співпраці ми розробили тарифні плани, які повністю задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів.

Як підключити Інтернет у Вишневому

Замовлення підключення послуг можна здійснити онлайн за допомогою телефонного дзвінка або заявки на нашому сайті. Пропонуємо отримати детальну інформацію про інтернет та кабельне телебачення, акції та програми лояльності від Компанії «Бест» у місті Вишневе. Замовляйте зворотний дзвінок на сайті або пишіть на нашу Facebook-сторінку. Оператори з радістю нададуть відповіді на ваші запитання.

Новини:

Компанія «Бест» запрошує на роботу

У зв’язку з розвитком мережі, Компанія «Бест» запрошує на роботу: Головний бухгалтер; Зварювальник оптоволокна у м. Ірпінь та с. Бородянка; Інженер NOC; Монтажник зв’язку; Менеджер

Ми відкрили новий офіс у м. Київ

Для зручності обслуговування та оплати послуг клієнтами Компанії “Бест” у м. Київ ми відкрили пункт обслуговування абонентів по вул. Академіка Вільямса, 6-Б (вхід з двору).