Бест Інтернет

КАРТА ПОКРИТТЯ КОМПАНІЇ БЕСТ

Міська мультисервісна комп’ютерна мережа «Бест» покриває багатоквартирні будинки (поверховість 2 поверхи і вище) в декількох районах міста Києва, в містах Ірпінь, Буча, селищах Коцюбинське, Гостомель, Немішаєво, Ворзель, Чайка, Горенка, Рубежівка тощо.

Оперативно перевірити чи підключений Ваш будинок до Міський мультисервісної комп’ютерної мережі ” Бест” можна за допомогою форми подачі онлайн заявки. Для цього виберіть Ваш населений пункт, далі вулицю і будинок.

Якщо так трапилося, що Ваш будинок досі не підключений до Міської мультисервісної комп’ютерної мережі “Бест”, а Ви бажаєте стати нашим користувачем, будь-ласка зверніться у нашу Компанію за телефоном або скористувавшись онлайн-формою, ми перевіримо технічну можливість,та докладемо усих зусиль для підключення Вас та ваших сусідів.

Необхідні умови підключення багатоквартирного житлового будинку

  1. Наявність одного або декількох бажаючих, щоб скористатися послугами швидкісного доступу до мережі Інтернет та кабельного телебачення.
  2. Згода балансоутримувача багатоквартирного житлового будинку.
  3. Наявність технічної можливості включення.

Високі темпи будівництва та професионализм наших співробітників дозволили створити оптико- волоконну мережу протяжністю більше 400 км у м. Києві та Київській області, нами побудовано більше двох тисяч вузлів колективного доступу які забезпечують якісними телекомунікаційними сервісами тисячі жителів Київського регіону.

Основне завдання проекту — надання телекомунікаційних послуг нового покоління.