Бест Інтернет

Інтернет у Немішаєвому

Тарифи інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Тарифи інтернет для приватного сектору

Престижний

300 місяць
 • Швидкість 1 Гбіт/с

 • Реальна виділена IP-адреса

Комфортний

260 місяць
 • Швидкість 500 Мбіт/с
 • Реальна виділена IP-адреса

Діловий

195 місяць
 • Швидкість 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 місяць
 • Швидкість 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса
 

Чому у Немішаєвому краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТВ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами звяжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

10 12 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »
kredit 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами..У рамках програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі

Читати далі »
nareshti 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

Інтернет у приватному секторі від Бест- вдалий вибір!

Акція розповсюджується на всіх мешканців приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Коцюбинське, Клавдієво, Немішаєве, Обухів, Пилиповичі, Рубежівка,

Читати далі »

Сьогодні інтернет перестав бути чимось незвичним. Ми працюємо через інтернет, купуємо товари та сплачуємо за послуги, спілкуємося, відпочиваємо, полегшуємо своє життя завдяки можливостям всесвітньої павутини. Тоді чому інтернет зв’язок такий різний в усіх провайдерів? Як правильно обрати постачальника послуг, щоб більше не повертатися до цього питання?

Як підключити домашній інтернет у смт Немішаєво?

Інтернет у Немішаєво пропонують підключити декілька провайдерів. Пропозиції однієї і тієї ж послуги відрізняються за ціною та якістю, які зумовлені потужностями оператора. Обираючи надійний інтернет (а не разову вигоду через акційні пропозиції), варто розібратися, як провайдер підключає інтернет до квартири та приватного будинку, які технології він використовує, яке обладнання купує та як навчає своїх фахівців.

Найпопулярнішим інтернет-провайдером Київської області є Компанія «Бест». Понад 16 років ми надаємо своїм клієнтам якісні послуги інтернет-зв’язку, цифрового кабельного телебачення та здійснюємо фахову підтримку абонентів завдяки професійній технічній підтримці.

Ми виконуємо підключення інтернету у смт Немішаєво за технологією FTTB, тобто кожен будинок підключений окремим оптичним кабелем, що гарантує високу якість та стабільність у безперервному наданні послуг. Для зручності підключення інтернету у багатоквартирних будинках ми встановлюємо сучасні комутатори, від яких підключаються квартири за допомогою мідної крученої пари п’ятої категорії – UTP CAT.5. Для підключення інтернету у приватні будинки використовується абонентський термінал ONU з підтримкою стандарту 1000BASE-T.

Підключити інтернет у смт Немішаєво дуже просто. Для цього можна залишити заявку на нашому сайті або зазначити контактний номер у полі зворотного дзвінка, щоб до вас зателефонував оператор.

Скільки коштує підключення інтернету у смт Немішаєво?

Кожному клієнту Компанії «Бест» доступне безкоштовне підключення інтернету до квартири. Разом із цією послугою радимо підключити цифрове кабельне телебачення та переглядати рейтингові телеканали обраного пакету за акцією «Разом дешевше». Для того, щоб максимально вигідно підключити телекомунікаційні послуги, пропонуємо переглянути тарифи на інтернет у смт Немішаєво та актуальні акційні пропозиції.

Що ще може запропонувати провайдер Компанія «Бест»?

Після підключення послуг кожен клієнт компанії отримує особистий кабінет користувача. У ньому можна здійснювати контроль фінансової історії, змінювати тариф, призупиняти послугу, користуватися батьківським контролем, слідкувати за новинами та акціями компанії. Також нашим абонентам доступний Telegram-бот.

Як зв’язатися з інтернет-провайдером «Бест»?

Зв’язатися з нами можна телефоном та за допомогою соціальних мереж. Ми активно розвиваємо свої акаунти у Facebook та Instagram, проводимо різноманітні конкурси та обговорюємо техноновини. Приєднуйтеся до наших спільнот, адже ми завжди відповідаємо нашим клієнтам на повідомлення у Messenger та Direct.

Підключай найкращий інтернет від Компанії «Бест» у Немішаєво та зупини свої пошуки надійного інтернет-провайдера!