Бест Інтернет

Інтернет у Немішаєвому

Тарифи "Передмістя 2022" на Інтернет
для багатоквартирних будинків

Гігабіт

100 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • ТБ 100 каналів
  Перелік каналів
 • Виділена IP-адреса: +100₴

Сотня

60 30 днів
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с

 • Без ТБ
 • Динамічна IP-адреса

Тарифи "Передмістя 2022" на Інтернет
для приватного сектору

Гігабіт ПС

100 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса: +100₴

Сотня ПС

60 30 днів
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса
 

Чому у Немішаєвому краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

bestmanpriz 300x198 - Інтернет у Немішаєвому -

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Продовжуємо розіграш подарунків серед користувачів, які тільки підключилися до мережі Компанії «Бест» або сплатили за акцією «10=12»!Кожні три місяці ви братимете участь у розіграші трьох

Читати далі »
10 12 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Немішаєвому -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »

Сьогодні інтернет перестав бути чимось незвичним. Ми працюємо через інтернет, купуємо товари та сплачуємо за послуги, спілкуємося, відпочиваємо, полегшуємо своє життя завдяки можливостям всесвітньої павутини. Тоді чому інтернет зв’язок такий різний в усіх провайдерів? Як правильно обрати постачальника послуг, щоб більше не повертатися до цього питання?

Як підключити домашній інтернет у смт Немішаєво?

Інтернет у Немішаєво пропонують підключити декілька провайдерів. Пропозиції однієї і тієї ж послуги відрізняються за ціною та якістю, які зумовлені потужностями оператора. Обираючи надійний інтернет (а не разову вигоду через акційні пропозиції), варто розібратися, як провайдер підключає інтернет до квартири та приватного будинку, які технології він використовує, яке обладнання купує та як навчає своїх фахівців.

Найпопулярнішим інтернет-провайдером Київської області є Компанія «Бест». Понад 16 років ми надаємо своїм клієнтам якісні послуги інтернет-зв’язку, цифрового кабельного телебачення та здійснюємо фахову підтримку абонентів завдяки професійній технічній підтримці.

Ми виконуємо підключення інтернету у смт Немішаєво за технологією FTTB, тобто кожен будинок підключений окремим оптичним кабелем, що гарантує високу якість та стабільність у безперервному наданні послуг. Для зручності підключення інтернету у багатоквартирних будинках ми встановлюємо сучасні комутатори, від яких підключаються квартири за допомогою мідної крученої пари п’ятої категорії – UTP CAT.5. Для підключення інтернету у приватні будинки використовується абонентський термінал ONU з підтримкою стандарту 1000BASE-T.

Підключити інтернет у смт Немішаєво дуже просто. Для цього можна залишити заявку на нашому сайті або зазначити контактний номер у полі зворотного дзвінка, щоб до вас зателефонував оператор.

Скільки коштує підключення інтернету у смт Немішаєво?

Кожному клієнту Компанії «Бест» доступне безкоштовне підключення інтернету до квартири. Разом із цією послугою радимо підключити цифрове кабельне телебачення та переглядати рейтингові телеканали обраного пакету за акцією «Разом дешевше». Для того, щоб максимально вигідно підключити телекомунікаційні послуги, пропонуємо переглянути тарифи на інтернет у смт Немішаєво та актуальні акційні пропозиції.

Що ще може запропонувати провайдер Компанія «Бест»?

Після підключення послуг кожен клієнт компанії отримує особистий кабінет користувача. У ньому можна здійснювати контроль фінансової історії, змінювати тариф, призупиняти послугу, користуватися батьківським контролем, слідкувати за новинами та акціями компанії. Також нашим абонентам доступний Telegram-бот.

Як зв’язатися з інтернет-провайдером «Бест»?

Зв’язатися з нами можна телефоном та за допомогою соціальних мереж. Ми активно розвиваємо свої акаунти у Facebook та Instagram, проводимо різноманітні конкурси та обговорюємо техноновини. Приєднуйтеся до наших спільнот, адже ми завжди відповідаємо нашим клієнтам на повідомлення у Messenger та Direct.

Підключай найкращий інтернет від Компанії «Бест» у Немішаєво та зупини свої пошуки надійного інтернет-провайдера!