Бест Інтернет

Інтернет у Коцюбинському

Сьогодні життя без швидкісного інтернету складно назвати комфортним та сучасним. Ми робимо дуже багато речей онлайн: спілкуємося у соціальних мережах, працюємо, навчаємося, купуємо товари тощо. Інтернет-провайдери у Коцюбинському пропонують великий вибір можливостей з підключення телекомунікаційних послуг, адже місто знаходиться поруч з Києвом.

Щоб отримати швидкість інтернету до 500 Мбіт/с та якісне обслуговування, обирайте Компанію «Бест». Ми пропонуємо багато вигідних інтернет тарифів для багатоповерхових квартир та тарифів для приватних будинківгарантуємо безлімітний доступ та змогу підключити якісне кабельне цифрове телебачення для усієї родини.

Переваги підключення Інтернету від Компанії «Бест» у Коцюбинському

  • Можливість підключити Інтернет та телебачення якісно і швидко;
  • Єдиний тариф для доступу в Інтернет без обмеження трафіку;
  • Можливість використовувати акції та програми лояльності;
  • Високошвидкісний Інтернет до 500 Мбіт/сек.
  • Професійне та оперативне сервісне обслуговування;
  • Цілодобова технічна підтримка.

Технологія підключення Інтернет у Коцюбинському від Компанії «Бест»

Мережа компанії побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км. від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. У Коцюбинському Інтернет до квартири кожного абонента підключено мідним UTP кабелем 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Для підключення приватного будинку до Інтернету в Коцюбинському використовується FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування в рішеннях FTTB. Він відповідає стандарту IEEE802.3ah, що дозволяє використовувати дане обладнання у мережах, побудованих з використанням обладнання GPON різних світових виробників.

Як підключити Інтернет у Коцюбинському

Замовлення послуг можна виконати онлайн за допомогою телефонного дзвінка або заявки на нашому сайті. Щоб підключити Інтернет за найвигіднішими умовами, пропонуємо розглянути акційні пропозиції для клієнтів Компанії «Бест» у Коцюбинському.

Після підключення наші користувачі отримують налаштування від особистого кабінету, який дає можливість налаштовувати та контролювати послугу без додаткових дзвінків до контакт-центру Компанії. Доступ до особистого кабінету можна здійснити за допомогою будь-якого гаджета та у будь-який час.

Цікаво? Пропонуємо отримати детальну інформацію про інтернет та кабельне телебачення, акції та програми лояльності за телефоном. Замовляйте зворотний дзвінок на сайті. Оператори контакт-центру з радістю нададуть відповіді на ваші запитання.

Новини:

Пільговий*

Тариф «Пільговий» у приватному секторі* 170 грн / місяць Швидкість Україна 100 мбіт/с Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 100 мбіт/с Швидкість доступу до

Діловий

Тариф «Діловий» у приватному секторі 195 грн / місяць Швидкість Україна 300 мбіт/с* Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 300 мбіт/с* Швидкість доступу до

Комфортний

Тариф «Комфортний» у приватному секторі 260 грн / місяць Швидкість Україна 500 мбіт/с* Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 500 мбіт/с* Швидкість доступу до

Престижний

Тариф «Престижний» у приватному секторі 300 грн / місяць Швидкість Україна 1 Гбіт/с* Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 1 Гбіт/с* Швидкість доступу до