Бест Інтернет

Інтернет у Коцюбинському

Інтернет сьогодення – це необмежений простір, де відкриваються двері у світ спілкування без меж, розваг, творчості та самореалізації. Більшість користувачів використовують Інтернет як засіб самонавчання, особистого зростання, зручну систему on-line шопінгу, сплати за послуги а також як один із методів заробітку.

Компанія «Бест» пропонує підключити Інтернет у Бучі за найвигіднішими безлімітними тарифами серед провайдерів. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет та кабельного/цифрового телебачення у квартиру чи приватний будинок. Більша частина населення планети вже користується послугами Інтернет. Якщо Ви теж бажаєте приєднатися та шукаєте надійного Інтернет провайдера у Бучі – Компанія «Бест» пропонує Вам свої послуги.

Технологія підключення до Інтернету

Мережа компанії побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований і перспективний варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км. від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. У квартиру кожного абонента входить мідний UTP кабель 5-ої категорії а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Для підключення Інтернету у приватному будинку використовується FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GEPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB. Він відповідає стандарту IEEE802.3ah, що дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використанням обладнання GEPON різних світових виробників.

Тарифи на Інтернет

Сплата за Інтернет та мобільний зв’язок – одна із регулярних статей у бюджеті населення, яка прирівнюється до комунальних платежів. Цілком природним є той факт, що абоненти намагаються знайти максимально ефективну послугу за прийнятну ціну.

Найбільш виправданим результатом такого пошуку стане безлімітний Інтернет, який передбачає використання трафіку без обмеження та економію за рахунок внесення абонентської плати один раз на місяць. За роки співпраці з користувачами Компанія «Бест» розробила сітку тарифних планів, яка задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів.

Високошвидкісні тарифні плани передбачають швидкість до 500 Мбіт/сек. і забезпечують максимально якісний сигнал та можливість обмінюватися великими обсягами даних без обмежень.

Користувачі, для яких Інтернет – це простий серфінг, пошук інформації, читання книг та інші заняття, які не потребують високої швидкості передачі даних, можуть обрати тарифи з обмеженою швидкістю передачі даних за прийнятну ціну.

Переваги підключення Інтернету у Коцюбинському від Компанії «Бест»

Підключення послуги здійснюється у три кроки, при цьому немає необхідності їхати до офісу, стояти у чергах чи заповнювати бланки. Усе можна вирішити за допомогою телефонного дзвінка або on-line заявки. Необхідно лише:

Інтернет провайдер Компанія «Бест» піклується про своїх клієнтів, створюючи акції та програми лояльності для вигідного підключення та комфортного користування послугами. Хто сказав, що підключення Інтернету не може бути вигідним?! На даний час існує декілька акційних пропозицій для вигідного підключення Інтернету та кабельного/цифрового телебачення.

Компанія «Бест» — Інтернет провайдер XXI сторіччя. Після підключення усі користувачі мережі отримують особистий кабінет, який дає можливість налаштувати та контролювати послугу без додаткових дзвінків до контакт-центру Компанії. Доступ до особистого кабінету можна здійснити за допомогою будь-якого гаджету.

До головних налаштувань особистого кабінету належать:

 • Можливість призупиняти послугу Інтернет до 270 днів на рік;
 • Здійснення on-line оплат послуг (більш ніж 7 способами);
 • Активація послуги «Батьківський замок» за потребою та без обмежень у кількості разів;
 • Можливість скористатися програмою лояльності «Кредит довіри»;
 • Персоналізація сервісу sms повідомлень, щоб дізнаватися про стан рахунку та ін.;
 • Зміна тарифу, пристрою підключення та багато іншого.

Обравши Компанію «Бест» Ви отримуєте:

 • Можливість підключити Інтернет та кабельне/цифрове телебачення якісно та швидко;
 • Єдиний тариф для доступу в Інтернет без обмеження трафіку;
 • Можливість використовувати акції та програми лояльності;
 • Високошвидкісний Інтернет до 500 Мбіт/сек.
 • Відсутність додаткового обладнання при підключенні;
 • Професійне та оперативне сервісне обслуговування;
 • Цілодобову технічну підтримку;

Усі можливості забезпечуються новітніми технологіями доступу до Інтернет, власною сервісною службою та цілодобовою технічною підтримкою.

З Інтернет провайдером Компанією «Бест» Ви зможете усе:

 • скачувати та передавати великі обсяги даних,
 • працювати з графікою та мультимедіа,
  працювати з соціальними мережами,
 • користуватися популярними
 • месенджерами та завжди бути на зв’язку.

Ви отримуєте безлімітний Інтернет за єдину ціну, немає передплачених об’ємів трафіку, усе максимально прозоро та надійно.

Новини:

Пільговий*

Тариф «Пільговий» у приватному секторі*150 грн / місяць Швидкість Україна 100 мбіт/с Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 100 мбіт/с Швидкість доступу до світового

Діловий

Тариф «Діловий» у приватному секторі 175 грн / місяць Швидкість Україна 200 мбіт/с Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 100 мбіт/с Швидкість доступу до

Комфортний

Тариф «Комфортний» у приватному секторі 240 грн / місяць Швидкість Україна 300 мбіт/с* Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 100 мбіт/с Швидкість доступу до

Престижний

Тариф «Престижний» у приватному секторі 280 грн / місяць Швидкість Україна 500 мбіт/с* Швидкість доступу до українського Інтернету Швидкість світ 200 мбіт/с Швидкість доступу до