Бест Інтернет

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами..
У рамках програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі статусом “прострочення платежу” на кілька днів. При цьому, кількість “кредитних днів” залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі БЕСТ:

  • від 3 до 12 місяців – 3 дні
  • від 1 до 2 років – 4 дні
  • від 2 до 3 років – 5 днів
  • від 3 до 5 років – 7 днів

І тарифного плану:
Пільговий + 1 день
Студентський + 4 дні
Реальний + 7 днів
Діловий + 10 днів
Престижний + 20 днів

І тарифного плану у приватному секторі:
Пільговий + 5 днів
Діловий + 7 днів
Комфортний + 10 днів
Престижний +20 днів

У разі, якщо оплата проводиться у період “Кредиту Довіри “, вона прирівнюється до звичайної та штрафні санкції не застосовуються, незалежно від того активував абонент «Кредит Довіри» через персональний кабінет чи ні..

У разі, якщо оплата НЕ проводиться у період “Кредиту Довіри “, то для такої послуги встановлюється “прострочення платежу”. Якщо абонент скористався “повноцінним ” доступом до Інтернет протягом “Кредита Довіри”, то Абонент втрачає право на кредит довіри на 3 місяці.


Таким чином, алгоритм “скільки можна не платити” виглядатиме так:

Приклад, якщо у Вас пакет Реальний і Ви з Бестом 2,5 року, то кредит довіри складе 5 днів за стаж та 7 днів за пакет — разом 12 днів відстрочки на оплату регулярного платежу.

Інформація про наявність кредиту довіри і його розмірі виводиться у адмін інтерфейсі.

Акції та програми

Через російську пропаганду, проти каналів “112-Україна”, NewsOne та ZIK, введені санкції на 5 років.

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та

Читати далі »

Тарифи на сервісні послуги у приватному секторі.

№п/п Найменування Опис робіт Вартість(грн., з урахуванням ПДВ) 1 Виклик майстра 200 2 Монтаж волоконно-оптичного кабелю Монтаж волоконно-оптичного кабелю(повітряні лінії). 6грн/м 3 Точка зварювання 200

Читати далі »