Бест Інтернет

У січні 2023 року Інтернет мережа "Бест" закінчила модернізацію власної мережі

Досягнуто мети – забезпечення доступності Інтернету по оптоволокну не нижче 99% навіть під час тривалого вимкнення електроенергії.

За період листопад 2022 – січень 2023:

1 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

1. Виконано перепланування мережі, прибрано близько двох десятків малих вузлів у Києві та Київській області. Зараз один великий вузол обслуговує населений пункт або мікрорайон міста. Забезпечення працездатності цих вузлів це найвищий пріоритет.

2 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

2. Майже на всіх вузлах виконана ПОВНА заміна обладнання, застаріле обладнання демонтоване, встановлено сучасне обладнання, яке має значно більшу щільність портів та менше споживання електроенергії.

3 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

3. УСІ великі вузли забезпечено НОВИМИ керованими джерелами безперебійного живлення європейського виробництва. Оператор дистанційно бачить наявність напруги, температуру, ступінь заряду, навантаження, час автономної роботи та інші параметри.

4 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

4. Джерела живлення обладнані акумуляторними збірками які забезпечують час автономної роботи під час вимкнення електроенергії від 10 до 16 годин на добу.

5 2 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

5. Кожен великий вузол обладнано інверторним генератором, який заряджає акумулятори під час тривалих вимкнень електроенергії, таких генераторів закуплено понад 70 штук.

6 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

6. На центральному вузлі у місті Ірпінь виконано ПОТРІЙНЕ резервування по електроживленню для обладнання ядра мережі.

5 1 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

7. У складі Інтернет мережі “Бест” створено генераторний підрозділ, єдиною метою роботи якого є підтримання працездатності мережі під час тривалих відключень. Створено запас палива та підмінний фонд генераторів.

8 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

8. Інформація про роботу вузлів об’єднана у єдиній системі моніторингу, де зібрано повна статистика роботи всіх ключових вузлів, відповідальні особи отримують повідомлення та завчасно реагують на проблеми. 

9 2 - Підключення PON, тарифи "Місто" -

9. Наша Компанія суттєво збільшила можливості з підключення PON абонентів у багатоквартирних будинках, ми з нуля будуємо мережу у кожному будинку, щоб кожен абонент підключений оптоволокном мав змогу користуватись послугою незалежно від наявності централізованого електропостачання.
В кожному будинку встановлено ДБЖ, що дозволяє безперебійно працювати обладнанню понад 16 годин.

Дякуємо Вам за довіру, ми працюємо для Вас
24 години на добу 7 днів на тиждень.

Як підключитись оптику від BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 робочих днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акційний тариф на Інтернет
для багатоквартирних будинків та приватного сектору

1 Гігабіт — 100
100 30 днів
  • Швидкість
    до 1 Гбіт/с
  • Виділена ІР-адреса +35 грн/30днів
АКЦІЯ 2024

Акція “Гігабітний Інтернет за 100 гривень”:
Акція діє для нових користувачів, які підключають інтернет у квартирі або приватному секторі за технологією PON (оптика) або Ethernet.
У рамках акції новим абонентам пропонується тариф “1 Гігабіт за 100” за ціною 100 гривень на 30 днів.
Умови підключення та обладнання:
Безкоштовне підключення інтернету – до 200 метрів.
Пристрій FoxGateONU 1001w для доступу до мережі PON надається в оренду на весь період дії договору. Після припинення дії договору обладнання має бути повернене оператору.
Для нових абонентів без обладнання ONU1 місяць безкоштовного користування інтернетом на швидкості 1 Гігабіт для тестування послуги та знижка на сучасний дводіапазонний WiFi роутер Netis N3, придбати можна за 900 гривень замість 1200. Пропозиція дійсна протягом 10 днів після підключення. 
Для абонентів інших операторів, підключених за технологією PON та які мають працездатне обладнання ONU3 місяці безкоштовного користування інтернетом на швидкості 1 Гігабіт для тестування послуги та знижка на сучасний дводіапазонний WiFi роутер Netis N3, придбати можна за 600 гривень замість 1200. Пропозиція дійсна протягом 10 днів після підключення. 

Додаткові умови:
Підключення зазвичай відбувається протягом 1-5 робочих днів.
Для користування гігабітним тарифом потрібен роутер з гігабітним WAN портом. Роутер Netis N3 можна придбати у оператора за 1200 гривень.
Якщо довжина кабелю перевищує 200 метрів, додаткова плата стягується за кожні 100 метрів – 600 грн. У випадку відсутності технічної можливості включення оператор може відмовити абоненту у підключенні та повернути сплачений аванс. Всі бонуси при цьому анульовуються.
Обмеження:
Акції “6=7” і “10=12” не діють для тарифу “1 Гігабіт за 100”.
У період користування Акційним тарифом “1 Гігабіт за 100” блокування неможливе.
Акційни умови не діють для квартир та приватних будинків, які раніше були підключені до мережі Бест.

Також для абонентів Бест є можливість підключити телебачення від Megogo за вигідними цінами.

Ремонтні роботи:
Виїзд бригади на ремонт до квартири: – 300 грн. Термін виконання ремонтної заявки до 3 робочих днів у порядку черги.
Виїзд бригади на ремонт до приватного сектора: 300 грн. + матеріали. Якщо проблема до двору або будинку абонента, за заміну ліній абонент не сплачує. Якщо пристрій ONU викрадений або вийшов з ладу – відновлення буде платним, вартість ONU – 600 грн. Термін виконання ремонтної заявки до 3 робочих днів у порядку черги.

Переключення з медіаконвертора на PON абонента підключеного раніше: Вартість ОНУ для абонента підключеного раніше – 300 грн. Вартість виїзду бригади – 0 грн. Термін виконання ремонтної заявки до 5 робочих днів у порядку черги.

Кредит довіри доступний у тарифах:
1 Гігабіт-100 і 1 Гігабіт  ПС-100 –  на 3 дні.

Акція діє з 01.04.2024 до 31.12.2024.

 

Чому краще підключити Інтернет від BEST?

20 років на ринку Інтернет та ТБ

Сервіс по оптиці працює понад 99% часу

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове телебачення, Megogo

Список каналів для тарифів: