Бест Інтернет

ZYXEL

Налаштування абонентського роутера для автоматичного отримання ip-адреси на прикладі роутерів ZYXEL.

1. Підготовка до налаштування

Якщо роутер раніше вже використовувався бажано виконати скидання на заводські налаштування. Для цього треба підключити роутер до електроживлення та затиснути кнопку  Сброс на 30 секунд. Після цього треба зачекати біля хвилини.

Підключить інтернет кабель в синій роз’єм. До одного з жовтих роз’ємів підключить ваш комп’ютер.

Якщо немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером, необхідно відкрити перелік бездротових мереж на вашому пристрою на підключитись до мережі Keenetic або Zyxel. Якщо мережа запросить введення паролю – введіть пароль з наліпки роутера.

Після підключення до роутеру, відкрийте інтернет браузер (Google Chrome; Mozilla Firefox; Opera; Internet Explorer; Safari) та в адресній строці (не в пошуковій) наберіть 192.168.1.1 та натискаєте Enter.

Дані для успішної авторизації наступні:

login: admin

password: 1234

Далі у вікні, що з’явилось, необхідно натиснути кнопку Веб-конфігуратор.

2. Налаштування доступу в інтернет.

Обираємо пункт Інтернет (земна куля) в горизонтальному меню, а потім IPoE.

Далі обираємо активне з’єднання ISP.

В пункті Налаштування параметрів IP обираємо Автоматична.

В пункті МАС-адреса оберіть Взяти з вашого ПК. Натисніть кнопку Застосувати.

3. Налаштування Wi-Fi мережі.

Далі переходимо на вкладку Мережа Wi-Fi (1), обираємо підпункт Точка доступу. В полі Включити точку доступу необхідно поставити галочку.

В полі Ім’я мережі (SSID) введіть латинськими літерами та/або цифрами назву вашої мережі, наприклад best-24837, де 24837 номер вашої угоди.

В пункті Захист мережі оберіть WPA-PSK. В полі Ключ мережі введіть латинськими літерами та/або цифрами пароль для вашої WI-FI мережі. Повинно бути не менш 8 символів.

Знизу сторінки натисніть на кнопку Застосувати та знову треба підтвердить дію.

Налаштування завершені. Перевантажте роутер. Під’єднайтесь до вашої мережі та користуйтесь інтернетом.

Акції та програми лояльності

Вже скоро! Ми збільшимо швидкість у тарифах без зміни абонентської плати.

З 20.06.2021 року ми підвищуємо швидкість у тарифах без збільшення щомісячної абонентської плати.⠀У Вас ще немає Гігабіта? Пишіть або телефонуйте, ми радо допоможемо виправити цю

Читати далі »

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Хочете отримати Гігабіт за 100 грн на місяць? Легко!⠀Замовляйте наш новий тариф та користуйтеся Інтернетом, вдесятеро швидшим за 100Мбіт-не з’єднання!⠀Оцініть стабільну й одночасну роботу усіх

Читати далі »

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Підключайся!абоПідключай сусіда до Бесту та отримайте Гігабітний безлімітний Інтернет за 100 грн на місяць! Крім того сусід має можливість отримати до 500 грн на рахунок!Користуйтеся

Читати далі »

Помічниця керівника

Компанія БЕСТ, лідер регіону з надання послуг інтернет та кабельного телебачення, запрошує запрошує на роботу: Асистентку/помічницю керівника Функціональні обов’язки: Ведення робочого календаря директора: планування та

Читати далі »