Бест Інтернет

ZYXEL

Налаштування абонентського роутера для автоматичного отримання ip-адреси на прикладі роутерів ZYXEL.

1. Підготовка до налаштування

Якщо роутер раніше вже використовувався бажано виконати скидання на заводські налаштування. Для цього треба підключити роутер до електроживлення та затиснути кнопку  Сброс на 30 секунд. Після цього треба зачекати біля хвилини.

Підключить інтернет кабель в синій роз’єм. До одного з жовтих роз’ємів підключить ваш комп’ютер.

Якщо немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером, необхідно відкрити перелік бездротових мереж на вашому пристрою на підключитись до мережі Keenetic або Zyxel. Якщо мережа запросить введення паролю – введіть пароль з наліпки роутера.

Після підключення до роутеру, відкрийте інтернет браузер (Google Chrome; Mozilla Firefox; Opera; Internet Explorer; Safari) та в адресній строці (не в пошуковій) наберіть 192.168.1.1 та натискаєте Enter.

Дані для успішної авторизації наступні:

login: admin

password: 1234

Далі у вікні, що з’явилось, необхідно натиснути кнопку Веб-конфігуратор.

2. Налаштування доступу в інтернет.

Обираємо пункт Інтернет (земна куля) в горизонтальному меню, а потім IPoE.

Далі обираємо активне з’єднання ISP.

В пункті Налаштування параметрів IP обираємо Автоматична.

В пункті МАС-адреса оберіть Взяти з вашого ПК. Натисніть кнопку Застосувати.

3. Налаштування Wi-Fi мережі.

Далі переходимо на вкладку Мережа Wi-Fi (1), обираємо підпункт Точка доступу. В полі Включити точку доступу необхідно поставити галочку.

В полі Ім’я мережі (SSID) введіть латинськими літерами та/або цифрами назву вашої мережі, наприклад best-24837, де 24837 номер вашої угоди.

В пункті Захист мережі оберіть WPA-PSK. В полі Ключ мережі введіть латинськими літерами та/або цифрами пароль для вашої WI-FI мережі. Повинно бути не менш 8 символів.

Знизу сторінки натисніть на кнопку Застосувати та знову треба підтвердить дію.

Налаштування завершені. Перевантажте роутер. Під’єднайтесь до вашої мережі та користуйтесь інтернетом.

Акції та програми

Монтажник зв’язку

Компанія БЕСТ — лідер інтернет послуг і одна з найбільших телекомунікаційних компаній в регіоні. Більше 15 років на ринку! Карта покриття мережі «Бест» охоплює понад

Читати далі »

Ми відкрилися у м. Українка!

Для зручності обслуговування та оплати послуг клієнтами Компанії “Бест” у м. Українка ми відкрили пункт обслуговування абонентів по вул. Зв’язку, 2-А. У нашому офісі ви

Читати далі »

Додано ще більше каналів. Підключай Бест!

Ми збільшили кількість телеканалів для користувачів аналогового та цифрового телебачення! З 20 березня до аналогового пакету кабельного телебачення додано 4 нові телеканали: Трофей Терра Наука

Читати далі »

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Ми будемо розігрувати подарунки серед нових користувачів та тих, які переключилися від інших провайдерів до мережі Компанії “Бест”. Також у розіграші беруть участь абоненти, які

Читати далі »