Бест Інтернет

Інтернет у Милій

Тарифи на інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Тарифи на інтернет для приватного сектору

Престижний

300 місяць
 • Швидкість 1 Гбіт/с

 • Реальна виділена IP-адреса

Комфортний

260 місяць
 • Швидкість 500 Мбіт/с
 • Реальна виділена IP-адреса

Діловий

195 місяць
 • Швидкість 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 місяць
 • Швидкість 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса
 

Чому у с. Мила краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

sajtroz 300x197 - Інтернет у Милій -

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Ми будемо розігрувати подарунки серед нових користувачів та тих, які переключилися від інших провайдерів до мережі Компанії “Бест”. Також у розіграші беруть участь абоненти, які

Читати далі »
10 12 300x199 - Інтернет у Милій -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Милій -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Милій -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »

Кожен клієнт прагне отримати якісний сервіс за свої сплачені кошти. Саме таку ідеологію має Компанія «Бест» – надавати своїм клієнтам цілодобовий якісний сервіс за будь-яких обставин. Цікавить можливість підключення надійних послуг? Тоді пропонуємо безкоштовно підключити інтернет до квартири разом із якісним цифровим кабельним телебаченням або високошвидкісний інтернет до приватного будинку за символічну ціну. Усі ці можливості вже доступні жителям села Мила Київської області.

Як підключити інтернет у Милій просто зараз?

Щоб швидко підключити інтернет, достатньо залишити заявку на нашому сайті та дочекатися дзвінка оператора для узгодження деталей підключення. В обумовлений термін монтажники виконають підключення до квартири чи приватного будинку, аби ви змогли користуватися надійним інтернетом від Компанії «Бест».

Тарифи на інтернет у селі Мила Київської області

Кожен клієнт Компанії «Бест» має можливість підключити інтернет на швидкості до 1 Гб/с. Така можливість зумовлена вже перевіреною та стандартизованою технологією підключення FTTB (Fiber to the Building) – волокно до будівлі.

Інтернет до квартири підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T. Для підключення послуги у приватні будинки села Мила ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

Наші тарифні плани розроблені з урахуванням усіх сучасних тенденцій користування інтернетом. Від простого серфінгу до виконання складних аудіо/відео завдань, що потребують великих швидкостей. Ви можете підключити будь-який тарифний план та змінити його за потреби у необхідну мить.

Широкосмуговий інтернет у Милій для корпоративних клієнтів

Ми пропонуємо свої послуги з підключення інтернету як для фізичних, так і для корпоративних клієнтів. Наші спеціалісти проводять виділену лінію до офісу клієнта та виконують підключення у відведений термін якісно та швидко. Ви можете обрати будь-який тарифний план для вирішення ваших бізнес-завдань або індивідуально підібрати необхідний тариф разом із нашими кваліфікованими менеджерами. Підключайте надійний інтернет для офісу просто сьогодні!

Обираючи послуги Компанії «Бест», ви завжди отримуєте максимум! Адже надійний та безперебійний інтернет у наших клієнтів – це наша мета. Підключайте інтернет «Бест» у селі Мила просто зараз та користуйтеся надійними послугами найбільшого інтернет-провайдера Київської області у себе вдома вже за декілька днів.