Бест Інтернет

Інтернет у Пісківці

new line 1 ptohmwsvnfm69hy7220t12p5x2axrzx5c6j22thdlo - Інтернет у Пісківці -

Тарифи "Стартові" на Інтернет
для багатоквартирних будинків та приватного сектору

Гігабіт

280 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса: +100₴
АКЦІЯ

1 Гбіт Максимальний

150 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса: +100₴

100 Мбіт Легкий

100 30 днів
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

При підключенні тарифу “1 Гбіт – Максимальний” у квартирі, Ви також можете підключити ТБ 100 каналів (перелік каналів)

Тарифні плани Стартові “Село” будуть діяти для абонентів із багатоквартирних та приватних будинків у наступних населених пунктах: Макалевичі, Мигалки та Пісківка.

Для нових абонентів

У квартирі за технологією PON – “Оптика в квартиру”: Абонплата за 1 Гбіт – 150 грн/30 днів! Виїзд майстра на підключення – 300 грн. Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 600 грн.
Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке разом з послугою Інтернет коштує лише 30 грн/30 днів. Підключення 1 телевізора – 300 грн. Налаштування кожного наступного 1-го телевізора 100 грн (разово). 
Термін виконання заявки  до 15 робочих днів.
У приватному будинку за технологією PON: Абонплата за 1 Гбіт – 150 грн/30 днів! 
Підключення послуги Інтернет до 100 метрів – 300 грн. Кожні наступні 100 метрів – 900 грн. Вартість обладнання (FoxGateONU 101w) – 600 грн.
Термін виконання заявки до 15 робочих днів.

Для абонентів, які перейшли від іншого провайдера

У квартирі за технологією PON – “Оптика в квартиру”: Абонплата за 1 Гбіт – 150 грн/30 днів! 
Підключення – 300 грн.
Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 600 грн.
Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке разом з послугою Інтернет коштує лише 30 грн/30 днів. Підключення 1 телевізора – 300 грн. Налаштування кожного наступного 1-го телевізора 100 грн (разово). 
Термін виконання заявки до 15 робочих днів.
У приватному будинку за технологією PON: Абонплата за 1 Гбіт – 150 грн/30 днів! 
Підключення по оптоволокну до 100 метрів –  300 грн. Кожні наступні 100 метрів – 600 грн. У наявності має бути працездатне абонентське обладнання ONU. Якщо у абонента немає ONU або вийшло з ладу, сплачує 600 грн.
Термін виконання заявки до 15 робочих днів.

Ремонтні роботи:
Виїзд бригади на ремонт Інтернет до квартири: – 300 грн.
Термін виконання заявки до 5 робочих днів у порядку черги.
Виїзд бригади на ремонт кабельного телебачення до квартири: – 300 грн. Термін виконання заявки до 5 робочих днів у порядку черги.
Виїзд бригади на ремонт до приватного сектора: – 300 грн. + матеріали. Якщо проблема до двору абонента, за заміну ліній абонент не сплачує. Якщо пристрій ONU викрадений або вийшов з ладу – заміна буде платною. Вартість ONU – 600 грн.
Термін виконання заявки до 5 робочих днів.
Переключення з медіаконвертора на PON абонента підключеного раніше:
Вартість ОНУ для абонента підключеного раніше – 600 грн.
Вартість виїзду бригади – 300 грн (якщо на території Абонента були ремонтні роботи, а не просто заміна обладнання).

Кабельне Телебачення надається тільки у квартирних будинках.
Також для абонентів Бест є можливість підключити телебачення від Megogo за вигідними цінами.

Кредит довіри доступний у тарифах:
100 Мбіт – Легкий та 100 Мбіт – Легкий ПС – 3 дні.
1 Гбіт – Максимальний та 1 Гбіт – Максимальний ПС – 5 днів.
1 Гбіт – Максимальний+ІР та 1 Гбіт – Максимальний + ІР ПС – 7 днів.

Акція 10=12 не розповсюджується на тарифні плани “Стартові”.

Абоненти, у яких підключено тарифний план, швидкість в якому більша, ніж 100 Мбіт/сек, зобов’язані самостійно звернутися до абонентського відділу та замовити виклик майстра. Майстер перевірить абонентський кабель та, за потреби, замінить обладнання або порт підключення абонента. Оплата за виїзд становить 300 грн, послуги заміни кабеля та операторського обладнання виконуються за кошти компанії. Для користування гігабітним тарифним планом абонент зобов’язаний завчасно самостійно придбати роутер з гігабітним WAN портом та WiFi 5 або 6 покоління.

Тарифи діють тільки для нових абонентів, які підключилися після 01.08.2022 року. 

 

Чому краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Сервіс по оптиці працює понад 99% часу

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

676h331 montazhna oblast 1 kopiya 300x147 - Інтернет у Пісківці -

“Акційний Гігабіт”!

Умови акції:Обравши тариф “Акційний Гігабіт”, підключення послуги Інтернет – за 1 гривню! Обладнання ONU оператор надає в оренду на весь час користування послугою. Тариф обирається

Читати далі »
10 12 300x199 - Інтернет у Пісківці -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

Щодня ми працюємо над тим, аби створити можливість підключення високошвидкісного інтернету для кожного жителя Київської області. Тепер така можливість є і в селі Пісківка! Ми пропонуємо безкоштовно підключити високошвидкісний інтернет та цифрове кабельне телебачення для усієї родини у багатоквартирних будинках, а також інтернет у приватний сектор за ціною матеріалів для підключення. Цікаво?

Як підключити інтернет у Пісківці?

Насправді дуже просто. Вам необхідно лише залишити заявку для підключення обраних послуг на нашому сайті. Після заповнення форми до вас зателефонує оператор, щоби підтвердити підключення та перевірити дані. Вам залишиться лише дочекатися монтажника в обумовлений з оператором термін та бути присутнім вдома на момент виконання заявки. Усе інше ми зробимо самостійно!

Ми помітили, що обираючи інтернет для приватних будинків, клієнти найчастіше звертають увагу на ціну підключення, а вже потім на тариф. І це не дивно, адже найпопулярніший тип підключення домівок – за допомогою волоконно-оптичної лінії. Ми хочемо запропонувати альтернативу! Обирайте будь-який тариф на інтернет у Пісківці, який вам до душі та підключайте вашу домівку, сплачуючи лише ціну за матеріали, що знадобляться для її підключення. Підключитися на вигідних умовах можна просто зараз на сайті.

Яке обладнання необхідне при підключенні?

Наша мережа побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання. Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі.

У Пісківці інтернет до квартири підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T. Для підключення приватних будинків ми використовуємо гігабітний абонентський термінал GPON – FoxGateONU 1001w, розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

На момент підключення інтернету вам достатньо мати персональний комп’ютер або ноутбук із сучасною мережевою картою. Будь ласка, попередньо перевірте її характеристики, аби вона змогла повноцінно забезпечити пропускну здатність обраної швидкості за тарифом.

Чи можна підключити інтернет «Бест» в офіс?

Так, ми підключаємо корпоративним клієнтам широкосмуговий інтернет у Пісківці. Роботи з підключення виконуються фахівцями якісно та в обумовлений термін. Після підключення ви отримаєте швидкісний інтернет, що стане надійним помічником у вирішенні усіх бізнес-питань. Залишити заявку для підключення інтернету можна просто зараз!

Список каналів для тарифів: