Бест Інтернет

Будівництво телекомунікаційних мереж

Глобальна мережа Інтернет

Телекомунікаційна мережа – необхідний елемент сучасного життя. Тому до її стану та рівня розвитку пред’являються особливі вимоги. Це виражається у створенні міжнародних організацій, що працюють в галузі стандартизації, розробки вітчизняних стандартів і галузевих документів в цій області.

З чого почати

Проектування телекомунікаційних кабельних мереж є першим кроком до впровадження всіх необхідних кабельних та інформаційних мереж у Ваше приміщення. З цього кроку починаються організаційні етапи побудови будь-якої мережі, будь то локальна мережа невеликого будинку, глобальна мережа великого офісу чи заводу або ж проектування інформаційних систем усередині об’єкту.

Проект повинен вміщати у собі всі майбутні потреби будівлі щодо структурованих кабельних мереж. Тому розробку СКС варто довіряти професіоналам зі стажем, які відразу бачать як розумно і найкращим чином побудувати мережу для Вашого приміщення. Інакше в майбутньому Ви можете зіштовхнутися з небажаними проблемами. Мережа повинна бути безпечною, прокладена з урахуванням сучасних стандартів, а головне виконувати повноцінно всі ті вимоги, які на неї покладають (маршрутизація усередині приміщення, IP телефонія тощо).

Технології

Бурхливий розвиток телекомунікаційного ринку, поява нових і сучасних стандартів зв’язку та обладнання, гостро ставить завдання передачі даних в глобальній мережі Інтернет з високою швидкістю, якістю та надійністю. Найбільш оптимально відповідають цим вимогам мережі, побудовані на основі волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ).

В даний час практично всі мережі передачі даних, починаючи з великої транспортної мережі телекомунікаційного оператора і закінчуючи невеликим “домовиком” інтернет-провайдером, будуються із застосуванням оптичного кабелю.

Глобальний досвід у цьому питанні доводить, що мережа побудована на основі ВОЛЗ має такі переваги:

 • Широка смуга пропускання;
 • Мале загасання світлового сигналу у волокні;
 • Низький рівень шумів;
 • Висока перешкодозахищеність;
 • Висока захищеність від несанкціонованого доступу;
 • Вибухо-пожежобезпечність;
 • Економічність ВОЛ;
 • Тривалий термін експлуатації.

Наш досвід

Проектування та будівництво телекомунікаційних мереж – одна з головних спеціалізацій нашої компанії. Вже понад 15 років ми надаємо свої послуги в будівництві ВОЛЗ, проводимо консультації з питань будівництва та здійснюємо нагляд за його ходом.

За роки роботи ми здобули дозволи та ліцензії на таку діяльність:

 • Надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж;
 • Надання телекомунікаційних послуг;
 • Дозвіл на початок виконання робіт з підвищеною небезпекою;
 • Дозвіл на виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки;
 • Проведення будівельних та проектувальних робіт;
 • Ведення будівельної діяльності на території України;
 • Здійснення діяльності у сфері телекомунікацій;
 • На використання радіочастотного ресурсу;
 • Ліцензія провайдера програмної послуги;

Базові принципи нашої роботи

Cуворе дотримання усіх технічних умов проекту для досягнення оптимального поєднання ціни, якості, надійності систем та термінів будівництва, як наслідок максимальне виконання Ваших вимог.

Практикуючи такий підхід ми здобули гарне ім’я та авторитет у наших клієнтів та партнерів. Ми готові приступити до реалізації Вашого проекту будівництва на будь-якому етапі й виконати усі проектні, будівельні та монтажні роботи, провести вимірювання, необхідні для здачі лінії.

Наш досвід та професіоналізм гарантує оптимальні терміни будівництва ВОЛЗ та високу якість виконання всіх будівельно-монтажних робіт.

ШИРОКОСМУГОВИЙ ДОСТУП

Широкосмуговий доступ до Інтернет (Broadband) — технологія швидкісної передачі даних по IP мережі. Широкосмуговий доступ — досить загальне визначення, так як існують як технології проводового широкосмугового доступу — такі, як Ethernet, так і бездротового широкосмугового доступу RADIO-Ethernet.
Детальніше

КОРПОРАТИВНІ КАНАЛИ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Корпоративні канали передачі даних – це вимога сьогодення, коли бізнес стрімко розвивається і компанії відкривають нові філії та міжнародні представництва. Раніше корпоративні канали будували тільки великі транснаціональні компанії. В даний час канали передачі даних актуальні для середніх і малих компаній.
Детальніше

Список каналів для тарифів: