Бест Інтернет

Стара версія сайту доступна за адресою: old.best.net.ua

TENDA

8.Налаштування абонентського роутера для автоматичного отримання ip-адреси на прикладі роутеру TENDA.

1. Підготовка до налаштування

Якщо роутер раніше вже використовувався бажано виконати скидання на заводські налаштування. Для цього треба підключити роутер до електроживлення та затиснути невеличкий отвір на задній панелі чимось тонким, наприклад канцелярською скріпкою, на 30 секунд. Після цього треба зачекати біля хвилини.

Підключить інтернет кабель в роз’єм з надписом WAN, зазвичай синього кольору. Комп’ютер підключить до одного з роз’ємів з надписом LAN, у нашому випадку жовтого кольору. Якщо немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером, необхідно відкрити перелік бездротових мереж на вашому пристрою на підключитись до мережі Tenda_.

Після підключення до роутеру, відкрийте інтернет браузер (Google Chrome; Mozilla Firefox; Opera; Internet Explorer; Safari) та в адресній строці (не в пошуковій) наберіть 192.168.0.1 та натискаєте Enter.

Якщо з’явиться вікно авторизації.

Користувач: admin

Пароль: admin

Данні для входу можна також подивитись на наліпці на роутері знизу:

Перед вами відкриється вікно швидкого налаштування, натисніть «Advanced Settings» («Додаткова установка») для доступу до основних налаштувань:

2. Налаштування доступу до інтернету.

Оберіть «Advanced settings» (1), потім «WAN settings» (2) («Додаткова установка», потім «Установки WAN портів»).

Значення «Mode» (Режим) встановіть «DHCP» (3).

Натисните кнопку «Ok» («Уточнення») (4) для збереження налаштувань.

Далі переходимо до налаштування бездротової мережі.

3. Налаштування Wi-Fi мережі.

Перейдіть в розділ «Wireless settings» («Налаштування бездротової мережі») (1), потім «Wireless Basic Settings» («Основні установки бездротової мережі») (2).

В опції «Wireless Working Mode» («Бездротовий режим») (3) оберіть «Wireless Access Point(AP)» («Бездротова точка доступу(АР)»).

В полі «primary SSID» (4) введіть латинськими літерами та/або цифрами назву вашої мережі, наприклад best-24837, де 24837 номер вашої угоди.

Натисніть кнопку «Ok» («Уточнення») (5) для збереження налаштувань.

Для налаштування паролю до Wi-Fi мережі, в розділі «Wireless settings» («Налаштування бездротової мережі») (1) оберіть «Wireless Security» («Безпека бездротової мережі») (2).

В опції «WPS Settings» («Установка WPS») (3) оберіть «Disable» («Вимкнено»).

В «Security Mode» («Режим безпеки») (4) оберіть «Mixed WPA/WPA2 – PSK».

Опцію «WPA Algorithms» («Шифрування WPA») (5) встановіть «TKIP&AES».

В полі «Key» («Пароль») (6) запишіть потрібний вам пароль для підключення к Wi-Fi мережі (пароль повинен складати не менш 8 символів та складатись із латинських літер та/або цифр).

Натисніть кнопку «Ok» («Уточнення») для збереження налаштувань.

Налаштування завершені. Під’єднайтесь до вашої мережі та користуйтесь інтернетом.

Акції та програми

Активувати послугу ОТТ через Особистий Кабінет

Обов’язковою умовою підключення користувачем послуг від партнера TRINITY-TV являється авторизація користувача через Особистий кабінет провайдера з введенням коду активації. У випадку, якщо Ви ввели номер

Читати далі »

Інструкція на телевізор Samsung E, F, H серії

1. Входимо в Смарт Хаб, натискаємо червону кнопку А пульта. В поле Уч.зап.Samsung вводимо логін: develop. Пароль підв’язується сам. Натискаємо кнопку «вхід». У лівому нижньому кутку з’явитьсяпортрет чоловічка з

Читати далі »

Інструкція на телевізор LG

Для здійснення перегляду інтернет-телебачення від компанії Trinity на вашому телевізорі необхідно здійснити установку сертифікованого додатку, який  фахівці Trinity розробили спеціально для вашого комфортного користування.  Сам процес

Читати далі »

Підключити інтернет від «Бест»

Замовити зворотній дзвінок