Бест Інтернет

Інтернет у Гостомелі

Ми пропонуємо підключити Інтернет у Гостомелі за найвигіднішими безлімітними тарифами серед провайдерів. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет та кабельного цифрового телебачення у квартиру чи приватний будинок в один клік. Більша частина населення планети вже користується послугами Інтернет. Якщо Ви теж бажаєте приєднатися та шукаєте надійного інтернет-провайдера у Гостомелі, Компанія «Бест» пропонує Вам свої послуги.

Компанія «Бест» – найкращий інтернет-провайдер Гостомеля

Ми розуміємо, що орієнтуватися в усьому різноманітті провайдерів не так легко. Тому, при виборі послуг, ми рекомендуємо обрати «the best» інтернет у Гостомелі від Компанії «Бест», адже ми забезпечуємо стабільне підключення до мережі 365/24/7 та пропонуємо наступний перелік послуг:

  • Можливість підключити Інтернет та телебачення якісно і швидко;
  • Єдиний тариф для доступу в Інтернет без обмеження трафіку;
  • Можливість використовувати акції та програми лояльності;
  • Високошвидкісний Інтернет до 500 Мбіт/сек.
  • Професійне та оперативне сервісне обслуговування;
  • Цілодобову технічну підтримку.

Усі можливості забезпечуються новітніми технологіями доступу до інтернет у Гостомелі, власною сервісною службою та цілодобовою системою моніторингу.

Технологія підключення Інтернету від Компанії «Бест» у Гостомелі

Наша мережа побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований та перспективний варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. Інтернет до квартири підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Для підключення приватних будинків ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

Як підключити інтернет за найвигіднішими тарифами?

Залишити заявку на підключення можна двома способами: заповнити форму на сайті або ж замовити дзвінок оператора та відповісти на всі питання у телефонному режимі. Щоб підключити телекомунікаційні послуги за найвигіднішими умовами, пропонуємо розглянути акційні пропозиції та актуальні тарифи.

Залишилися питання? Пропонуємо отримати детальну інформацію про інтернет та кабельне телебачення, акції та програми лояльності від Компанії «Бест». Телефонуйте, оператори контакт-центру з радістю нададуть відповіді на ваші запитання.

Новини:

Компанія «Бест» запрошує на роботу

У зв’язку з розвитком мережі, Компанія «Бест» запрошує на роботу: Головний бухгалтер; Зварювальник оптоволокна у м. Ірпінь та с. Бородянка; Інженер NOC; Монтажник зв’язку; Менеджер

Ми відкрили новий офіс у м. Київ

Для зручності обслуговування та оплати послуг клієнтами Компанії “Бест” у м. Київ ми відкрили пункт обслуговування абонентів по вул. Академіка Вільямса, 6-Б (вхід з двору).