Бест Інтернет

Інтернет у Гостомелі

Ми пропонуємо підключити Інтернет у Гостомелі за найвигіднішими безлімітними тарифами серед провайдерів. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет та кабельного цифрового телебачення у квартиру чи приватний будинок в один клік. Більша частина населення планети вже користується послугами Інтернет. Якщо Ви теж бажаєте приєднатися та шукаєте надійного інтернет-провайдера у Гостомелі, Компанія «Бест» пропонує Вам свої послуги.

Компанія «Бест» – найкращий інтернет-провайдер Гостомеля

Ми розуміємо, що орієнтуватися в усьому різноманітті провайдерів не так легко. Тому, при виборі послуг, ми рекомендуємо обрати «the best» інтернет у Гостомелі від Компанії «Бест», адже ми забезпечуємо стабільне підключення до мережі 365/24/7 та пропонуємо наступний перелік послуг:

  • Можливість підключити Інтернет та телебачення якісно і швидко;
  • Єдиний тариф для доступу в Інтернет без обмеження трафіку;
  • Можливість використовувати акції та програми лояльності;
  • Високошвидкісний Інтернет до 500 Мбіт/сек.
  • Професійне та оперативне сервісне обслуговування;
  • Цілодобову технічну підтримку.

Усі можливості забезпечуються новітніми технологіями доступу до інтернет у Гостомелі, власною сервісною службою та цілодобовою системою моніторингу.

Технологія підключення Інтернету від Компанії «Бест» у Гостомелі

Наша мережа побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований та перспективний варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. Інтернет до квартири підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Для підключення приватних будинків ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

Як підключити інтернет за найвигіднішими тарифами?

Залишити заявку на підключення можна двома способами: заповнити форму на сайті або ж замовити дзвінок оператора та відповісти на всі питання у телефонному режимі. Щоб підключити телекомунікаційні послуги за найвигіднішими умовами, пропонуємо розглянути акційні пропозиції та актуальні тарифи.

Залишилися питання? Пропонуємо отримати детальну інформацію про інтернет та кабельне телебачення, акції та програми лояльності від Компанії «Бест». Телефонуйте, оператори контакт-центру з радістю нададуть відповіді на ваші запитання.

Новини:

photo 2021 01 14 13 16 41 300x169 - Інтернет у Гостомелі

Компанія «Бест» запрошує на роботу

У зв’язку з розвитком мережі, Компанія «Бест» запрошує на роботу: монтажників зв’язку у смт. Бородянка, у м. Обухів та м.Українка; фахівців служби технічної підтримки (support

oblozhky k statyam best 1 min 300x169 - Інтернет у Гостомелі

Сплатити карткою через особистий кабінет

Здійснити такий платіж в особистому кабінеті можна декількома способами. Ми розробили інструкцію для поповнення з реєстрацією картки, щоб мати можливість здійснювати наступні платежі в один

oblozhky k statyam best 2 min min 300x169 - Інтернет у Гостомелі

Сплатити карткою через сайт EasyPay

Платіжна система EasyPay мало чим відрізняється від інших подібних ресурсів. Сервіс доступний для всіх користувачів, навіть незареєстрованих. Хоча авторизовані користувачі мають ряд переваг, на кшталт

oblozhky k statyam best 3 min 300x169 - Інтернет у Гостомелі

Сплатити карткою через сайт IBox

Платіжна система IBox має мінімалістичний інтерфейс. Це спрощує платежі навіть для новачка, адже можна не турбуватися, що помилково натиснеш або введеш щось не те. Для