Бест Інтернет

Інтернет у Чабанах

Тарифи на інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Чому у Чабанах краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

sajtroz 300x197 - Інтернет у Чабанах -

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Ми будемо розігрувати подарунки серед нових користувачів та тих, які переключилися від інших провайдерів до мережі Компанії “Бест”. Також у розіграші беруть участь абоненти, які

Читати далі »
10 12 300x199 - Інтернет у Чабанах -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Чабанах -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Чабанах -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »

Користуватися інтернетом зручно тоді, коли сторінки необхідних ресурсів відкриваються миттєво. Саме такий інтернет своїм користувачам пропонує інтернет-провайдер Компанія «Бест». Ми прагнемо не тільки до того, щоб телекомунікаційні послуги були доступними для кожного, а й до того, щоб інтернет був стабільним, швидким та безпечним.

Як підключити інтернет «Бест» у Чабанах?

Ми збудували мережу таким чином, щоб кожен клієнт мав можливість користуватися сучасним інтернетом на швидкості до 1 Гб/с без перешкод. Тому вона побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) – волокно до будівлі. Інтернет до квартири у Чабанах монтажники проводять за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T.

Підключити високошвидкісний інтернет дуже просто! Достатньо заповнити відповідну форму на сайті та дочекатися дзвінка оператора, щоб підтвердити замовлення. Усе що від вас потрібне на момент підключення – це комп’ютер або ноутбук із сучасною мережевою картою, або Wi-Fi маршрутизатор.

Як підключити інтернет для офісу від Компанії «Бест»?

Ми пропонуємо якісний інтернет не тільки для домашніх потреб. Для корпоративних клієнтів створені індивідуальні тарифні плани, які допоможуть у швидкому вирішенні будь-яких бізнес питань. Підключайтеся прямо зараз!

Тарифи на інтернет «Бест» у Чабанах?

Вже понад 16 років ми підключаємо інтернет та кабельне телебачення клієнтам Київської області. За цей термін ми змогли сформувати зручні тарифні плани для потреб сучасних користувачів. Ми пропонуємо швидкісні тарифні плани до 1 Гб/с та близько 130 телеканалів яскравого контенту.

Кожен клієнт Компанії «Бест», який користується інтернетом разом із послугою кабельного телебачення, отримує можливість сплачувати за обидві послуги на умовах пропозиції «Разом дешевше». Користуватися обома послугами не тільки вигідно, але й зручно! Адже після підключення ви матимете один номер угоди для обох послуг. Один номер угоди – один зручний щомісячний платіж.

Сплачувати за послуги «Бест» у Чабанах дуже зручно. Після підключення кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету, де є можливість сплатити за телекомунікаційні послуги більше, аніж 7-ма способами. Крім цього, в особистому кабінеті ви зможете контролювати баланс та фінансову історію та мати доступ до інших важливих функцій (батьківський замок, призупинення послуги інтернет до 3-х місяців, зміна тарифного плану та ін.)

Не зволікайте! Підключайте найкращий інтернет від Компанії «Бест» у Чабанах просто сьогодні.