Бест Інтернет

Інтернет у Стоянці

Тарифи на інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Тарифи на інтернет для приватного сектору

Престижний

300 місяць
 • Швидкість 1 Гбіт/с

 • Реальна виділена IP-адреса

Комфортний

260 місяць
 • Швидкість 500 Мбіт/с
 • Реальна виділена IP-адреса

Діловий

195 місяць
 • Швидкість 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 місяць
 • Швидкість 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса
 

Чому у Стоянці краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

sajtroz 300x197 - Інтернет у Стоянці -

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Ми будемо розігрувати подарунки серед нових користувачів та тих, які переключилися від інших провайдерів до мережі Компанії “Бест”. Також у розіграші беруть участь абоненти, які

Читати далі »
10 12 300x199 - Інтернет у Стоянці -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Стоянці -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Стоянці -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »

Наше життя – це невпинний рух подій, які часто залежать від швидкості прийняття рішень, орієнтації у новинах та швидкісного інтернету. Ми вважаємо, що це питання найбільш актуальне для жителів Київської області, тому пропонуємо вам підключити високошвидкісний гігабітний інтернет у Стоянці просто зараз.

Інтернет від Компанії «Бест» для бізнесу

Ми пропонуємо вигідні умови з підключення корпоративного інтернету у Стоянці. Тарифи підбираємо з кожним клієнтом індивідуально, виходячи із ваших потреб та бізнес-завдань. Підключити послуги Компанії «Бест» для офісу так само просто, як підключити домашній інтернет. Залишити заявку можна на сайті, зазначивши у відповідному місці форми, що ви – корпоративний клієнт.

Як підключити домашній інтернет у Стоянці?

Дуже просто! Залишити заявку для підключення інтернету можна на сайті. Ваш запит одразу надійде фахівцю, який зателефонує у робочі години та допоможе оформити підключення. Ви зможете проконсультуватися з приводу тарифів, можливостей тарифного плану та технічних питань. За потреби наші спеціалісти допоможуть підібрати сучасний Wi-Fi маршрутизатор та проконсультують про його встановлення для комфортного користування мережею.

Щоб надавати нашим клієнтам стабільну швидкість інтернет-з’єднання до 1 Гб/с у Стоянці, «Бест» підключає до мережі кожну домівку за допомогою технології FTTB (Fiber To Building). Це означає, що волоконно-оптичний кабель проводиться спеціалістами безпосередньо до вашого будинку.

Інтернет у Стоянці підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії від встановленого на технічному поверсі обладнання до квартири, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T. Для підключення послуги у приватний будинок ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

Тарифи на інтернет у Стоянці

«Це дорого!» – напевно думаєте ви. Однак, ні. Підключити інтернет від Компанії «Бест» до квартири можна безкоштовно. Кожен наш клієнт отримує можливість обрати тарифний план на швидкості до 1 Гб/с та користуватися цифровим кабельним телебаченням на умовах пропозиції «Разом дешевше».

Не зволікайте! Підключайте «Бест» у Стоянці просто зараз та почніть користуватися якісними послугами від найбільшого провайдера Київської області.