Бест Інтернет

Корпоративні канали передачі даних

У Вас свій бізнес? Ви плануєте відкрити нові філії чи міжнародні представництва? Можливо Вам потрібен стабільний провайдер, що зможе забезпечити безперервний та стабільний зв’язок?

Корпоративні канали передачі даних – це вимога сьогодення, коли бізнес стрімко розвивається і компанії відкривають нові філії та міжнародні представництва. Раніше корпоративні канали будували тільки великі транснаціональні компанії. В даний час канали передачі даних актуальні для середніх і малих компаній, що мають кілька територіально віддалених підрозділів.

Про нас

Ми допоможемо Вам в організації безпечного обміну великими обсягами даних між віддаленими офісами, забезпечимо реалізацію віддаленого доступу до корпоративних, фінансових ресурсів та баз даних. Передача даних від Компанії «Бест» дозволить організувати прийом та передавати голос, відео й інші дані в режимі реального часу.

Переваги:

 • Понад 15 телекомунікаційних ліцензій;
 • Понад 100 телекомунікаційних послуг для бізнесу та дому;
 • Повний спектр послуг у понад 50 міст та смт Києва та Київської області;
 • Підтримка клієнтів 24/7/365;
 • Понад 15 років досвіду на ринку України у сфері телекомунікацій.

Вирішення завдань

Сучасні корпоративні канали передачі даних дозволяють компанії вирішити цілий ряд завдань. Корпоративна мережа передачі даних призначена для забезпечення ефективного функціонування інформаційної інфраструктури підприємства і дозволяє об’єднати розрізнені і віддалені території та офіси компанії в єдину корпоративну мережу, створити єдиний інформаційний простір і захищені з’єднання віддалених офісів.

Вже понад 15 років ми об’єднуємо різні департаменти, такі як адміністрація, логістика, бухгалтерія, склад, центр обробки викликів тощо, на території України, впроваджуємо індивідуальні рішення для клієнтів в організації приватних мереж (VPN). Сучасні канали передачі даних на основі інноваційних рішень та технологій допомагають об’єднати інформаційно-аналітичні ресурси один з одним, змусити їх спільно працювати без перешкод та збоїв. Ваші дані завжди будуть надійно захищені й ізольовані від зовнішнього впливу.

Ми пропонуємо:

 • Будівництво корпоративних мереж «під ключ»;
 • Надання в оренду оптичних волокон;
 • Побудову VPN каналів передачі даних;
 • Надання L2 каналів передачі даних;
 • Доступ на швидкості від 256Кбіт/с до 10Гбіт/с;
 • Використання резервних систем;
 • Підтримку різних рівнів якості обслуговування (QoS);
 • Побудову мереж різної топології та ступеню важкості;
 • Використання бізнес-додатків, таких як CRM-модулі та ERP-системи;
 • Професійне проектування та вигідні ціни.

Рішення, що ми пропонуємо, дозволяють організувати надійну та безпечну корпоративну мережу, адже у подібних функціональних ресурсах має потребу практично кожна компанія, незалежно від рівня розвитку бізнесу та завдань. В залежності від Ваших потреб, ми надаємо виділені некомутовані канали передачі даних або будуємо корпоративні мережі на основі найбільш відповідних, Вашому напряму діяльності, технологій. Будьте певні, дані, що передаються, надійно захищені від зовнішнього впливу.

ШИРОКОСМУГОВИЙ ДОСТУП

Широкосмуговий доступ до Інтернет (Broadband) — технологія швидкісної передачі даних по IP мережі. Широкосмуговий доступ — досить загальне визначення, так як існують як технології проводового широкосмугового доступу — такі, як Ethernet, так і бездротового широкосмугового доступу RADIO-Ethernet.
Детальніше

БУДІВНИЦТВО ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Телекомунікаційна мережа – необхідний елемент сучасного життя. Тому до її стану та рівня розвитку пред’являються особливі вимоги. Це виражається у створенні міжнародних організацій, що працюють в галузі стандартизації, розробки вітчизняних стандартів і галузевих документів в цій області.
Детальніше

Список каналів для тарифів: