Бест Інтернет

Інтернет у Горенці

Тарифи інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Тарифи інтернет для приватного сектору

Престижний

300 місяць
 • Швидкість 1 Гбіт/с

 • Реальна виділена IP-адреса

Комфортний

260 місяць
 • Швидкість 500 Мбіт/с
 • Реальна виділена IP-адреса

Діловий

195 місяць
 • Швидкість 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 місяць
 • Швидкість 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса
 

Чому у Горенці краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТВ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами звяжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

10 12 300x199 - Інтернет у Горенці -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Горенці -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Горенці -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »
kredit 300x199 - Інтернет у Горенці -

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами..У рамках програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі

Читати далі »
nareshti 300x199 - Інтернет у Горенці -

Інтернет у приватному секторі від Бест- вдалий вибір!

Акція розповсюджується на всіх мешканців приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Коцюбинське, Клавдієво, Немішаєве, Обухів, Пилиповичі, Рубежівка,

Читати далі »

Домашній інтернет у Горенці: нові можливості Компанії «Бест»

Ми проводимо в інтернеті по декілька годин на день: спілкуємося, відпочиваємо, «гуглимо», працюємо, робимо покупки тощо. Тому сьогодні користувачам потрібен надійний та стабільний інтернет за будь-яких умов. Підключення інтернету у Горенці здійснюють лише декілька провайдерів Київської області. Як обрати з них найкращого, скільки коштує підключення та як його замовити піде мова далі.

Компанія «Бест» – лідер серед провайдерів Горенки

Понад 16 років ми надаємо свої послуги жителям Київської області: пропонуємо безлімітний інтернет, якісне цифрове кабельне телебачення та додаткові послуги. За цей час ми створили власний контакт-центр та навчили спеціалістів допомагати нашим клієнтам у вирішенні усіх питань. Розширили й модернізували мережу, що допомогло створити десятки робочих місць у регіоні. І сьогодні ми пропонуємо свої послуги жителям Горенки.

Технічні параметри підключення інтернету у місті Горенка

Мережа Компанії «Бест» у Горенці побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це найкращий варіант підключення для якісного обслуговування абонентів та встановлення систем моніторингу мережі.

У місті Горенка інтернет до квартири підключається за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T.

Для підключення приватних будинків використовується FoxGateONU 1001w — Гігабітний абонентський термінал, розроблений для застосування у рішеннях FTTB. Він відповідає стандарту IEEE802.3ah та є оптимальним для застосування у мережах «Бест» інтернету Горенки, побудованих з використанням обладнання GPON.

Тарифи на інтернет у місті Горенка

Усім користувачам інтернету «Бест» у Горенці доступні безлімітні тарифні плани швидкістю до 1 Гб/с та можливість користуватися цифровим кабельним телебаченням за умовами акції «Разом дешевше».

Підключитися дуже просто! Компанія «Бест» пропонує безкоштовне підключення інтернету до квартири в один клік. Усе що потрібно зробити – це залишити на сайті заявку або свій контактний номер у формі для зворотного дзвінка. Оператори проконсультують з приводу послуг та допоможуть оформити підключення інтернету і, за потреби, цифрове кабельне телебачення.

Зв’язатися з нами можна у соціальних мережах Facebook та Instagram. Такий спосіб дуже популярний серед жителів приватного сектору, адже разом із заявкою для підключення інтернету в Горенці можна відправити координати будинку для швидшої перевірки технічної можливості.

Не зволікай! Підключай від Компанії «Бест» інтернет у місті Горенка вже зараз!