Бест Інтернет

Інтернет у Забуччі

Тарифи на інтернет для багатоквартирних будинків

Престижний

300 місяць
 • Швидкість
  1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

220 місяць
 • Швидкість
  500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Реальний

180 місяць
 • Швидкість
  300 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Студентський

150 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

130 місяць
 • Швидкість
  100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Тарифи на інтернет для приватного сектору

Престижний

300 місяць
 • Швидкість 1 Гбіт/с

 • Реальна виділена IP-адреса

Комфортний

260 місяць
 • Швидкість 500 Мбіт/с
 • Реальна виділена IP-адреса

Діловий

195 місяць
 • Швидкість 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 місяць
 • Швидкість 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса
 

Чому у Забуччі краще підключити BEST?

16 років на ринку Інтернет та ТБ

Безкоштовне підключення

Гігабітний
Інтернет

Найбільше покриття у Київській області

Інтернет, Цифрове та Аналогове телебачення

Як підключитись до BEST?

Зателефонувати або залишити заявку на сайті

Протягом дня з Вами зв'яжеться оператор і узгодить усі деталі

Протягом 5 днів Ви отримаєте доступ до мережі

Акції та програми лояльності

10 12 300x199 - Інтернет у Забуччі -

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »
500 300x199 - Інтернет у Забуччі -

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »
be first 300x199 - Інтернет у Забуччі -

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »
kredit 300x199 - Інтернет у Забуччі -

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами.У рамках програми Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі

Читати далі »
nareshti 300x199 - Інтернет у Забуччі -

Інтернет у приватному секторі від Бест- вдалий вибір!

Акція розповсюджується на всіх мешканців приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Коцюбинське, Клавдієво, Немішаєве, Обухів, Пилиповичі, Рубежівка,

Читати далі »

Шукаєте можливість безкоштовно підключити інтернет до квартири у селі Забуччя Київської області? Або високошвидкісний інтернет у приватний будинок? Можливо вас цікавить якісне цифрове кабельне телебачення? Усі ці послуги ви можете підключити від інтернет-провайдера Компанії «Бест» прямо зараз!

Як підключити інтернет від Компанії «Бест» у Забуччі?

Ми пропонуємо нашим клієнтам підключити інтернет до квартири або приватного будинку на швидкості до 1 Гб/с. Усе, що для цього необхідно – це залишити заявку на сайті або зателефонувати до контактного центру компанії у зручний для вас час. Наші фахівці проконсультують про можливість підключення вашої адреси та запропонують вигідні акційні пропозиції, що будуть діяти на момент звернення у селі Забуччя Київської області.

Технічні особливості підключення

Мережа Компанії «Бест» у Забуччі побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це дає можливість нашим клієнтам користуватися високошвидкісним інтернетом цілодобово. Усе, що від вас потрібне на момент підключення – це комп’ютер або ноутбук із сучасною мережевою картою або Wi-Fi маршрутизатор.

Інтернет до квартири монтажники проводять за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 1000BASE-T. Для підключення послуг у приватні будинки ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал, що розроблений для застосування у рішеннях FTTB.

Тарифи на інтернет у селі Забуччя

Ми пропонуємо нашим клієнтам підключити безлімітний інтернет на швидкості від 100 Мбіт/с до 1 Гб/с. Ви можете обрати будь-який тарифний план – відповідно до потреб та можливостей вашого мережевого пристрою та підключити інтернет, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши до операторів компанії.

Усі звернення клієнтів фахівці обробляють дуже швидко, тому вам залишиться лише дочекатися підключення в обумовлений термін та почати користуватися високошвидкісним інтернетом від Компанії «Бест» – найбільшого інтернет-провайдера Київської області.

Залишилися питання? Телефонуйте! Ми з радістю проконсультуємо вас та допоможемо підібрати найкращий тариф, вигідну акційну пропозицію та відповімо на усі технічні питання.

Підключайте домашній інтернет у селі Забуччя від Компанії «Бест» та отримайте стабільну послугу, яка задовольнить усі ваші потреби.