Бест Інтернет

NETIS

Налаштування абонентського роутера для автоматичного отримання ip-адреси на прикладі роутеру NETIS.

1. Підготовка до налаштування

Якщо роутер раніше вже використовувався бажано виконати скидання на заводські налаштування. Для цього треба підключити роутер до електроживлення та затиснути невеличкий отвір на задній панелі чимось  тонким, наприклад канцелярською скріпкою. Після цього треба зачекати біля хвилини.

Підключить інтернет кабель в роз’єм з надписом WAN, зазвичай синього кольору. Комп’ютер підключить до одного з роз’ємів з надписом LAN, у нашому випадку чорного кольору.

Якщо немає можливості з’єднати роутер з комп’ютером, необхідно відкрити перелік бездротових мереж на вашому пристрою на підключитись до мережі Netis. Якщо мережа запитає введення паролю – введіть слово password, це зазначено на наліпці роутера.

Після підключення до роутеру, відкрийте інтернет браузер (Google Chrome; Mozilla Firefox; Opera; Internet Explorer; Safari) та в адресній строці (не в пошуковій) наберіть 192.168.1.1 та натискаєте Enter.

Данні для входу можна також подивитись на наліпці знизу роутеру.

2. Налаштування доступу до інтернет.

Праворуч верхньої частини сторінці натисніть Advanced

В колонці ліворуч оберіть Network (Мережа), потім WAN.

Значення WAN Connection Type (Тип підключення WAN) оберіть DHCP.

Натисніть кнопку Save (Зберегти).

Перевантажте роутер для підтвердження налаштувань.

3. Налаштування Wi-Fi мережі.

В колонці ліворуч оберіть Wireless (Бездротовий режим), потім Wireless Settings (Налаштування Wi-Fi).

В полі SSID введіть латинськими літерами та/або цифрами назву вашої мережі, наприклад best-24837, де 24837 номер вашої угоди.

Значення Authentication Type (Тип аутентифікації) оберіть WPA/WPA2-PSK.

Значення Encryption Type (Тип шифрування) оберіть TKIP&AES.

В полі Password (Пароль) напишіть латинськими літерами та/або цифрами пароль для вашої Wi-Fi мережі. Пароль повинен складати не менш 8 символів.

Натисніть кнопку Save (Зберегти).

Перевантажте роутер для збереження налаштувань.

Налаштування завершені. Зачекайте поки перевантажиться роутер. Під’єднайтесь до вашої мережі та користуйтесь інтернетом.

Акції та програми лояльності

Головний бухгалтер

Телекомунікаційна компанія, що надає послуги інтернет та кабельного телебачення запрошує на роботу ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА Основні обовязки: організація та ведення бухгалтерського та податкового обліку; складання бухгалтерської,

Читати далі »

Зварювальник оптоволокна у м. Ірпінь та с. Бородянка

Телекомунікаційна компанія, що надає послуги Інтернет та кабельного телебачення, запрошує на роботу Зварювальника оптоволокна ум. Ірпінь та с. Бородянка Вимоги: знання принципів прокладання волоконно-оптичних ліній

Читати далі »