Бест Інтернет

Широкосмуговий доступ до мережі Інтернет

Кожен власник бізнесу стурбований якістю комунікації з клієнтами, партнерами та постачальниками. У час високих технологій та швидкостей, коли спілкування переважно відбувається в месенджерах і корпоративних чатах, зволікання може стати причиною зриву угоди або втрати частини клієнтів. Щоб попередити такі проблеми, рекомендуємо підключити Інтернет по виділеній лінії.

Вибір клієнтів №1 у Київській області

Доступ до інтернету по виділеній лінії або Широкосмуговий доступ (Broadband) — є найбільш надійним способом підключення. Він призначений для бізнес-клієнтів, юридичних осіб і приватних підприємців, оскільки забезпечує високошвидкісну передачу даних за кількома каналами одночасно.

Broadband доступ використовується для підключення корпоративних мереж підприємств до мережі Інтернет незалежно від того, на скільки вони великі.

Підключення наших послуг дозволить не перейматися:

  • Швидкістю. Підключення до мережі відбувається у найкоротші терміни. Ми надаємо усе необхідне обладнання для організації каналу зв’язку.
  • Надійністю. Маршрутизація Інтернет-трафіку відбувається нашими власними волоконно-оптичними каналами зв’язку. Цілодобовий контроль, тестування та моніторинг дозволяє попереджати та швидко усувати проблеми у мережі.
  • Якістю. Сучасне телекомунікаційне обладнання та модернізація мережі гарантують швидкісний, надійний та постійний доступ до Інтернету завдяки синхронним каналам передачі даних.
  • За трафік. Для бізнес-клієнтів надаються лише безлімітні тарифні плани, які дозволяють чітко контролювати та планувати бюджет.
  • Сервісом. Ми надаємо можливість користуватися нашими додатковими послугами та отримувати усі переваги довготривалої та надійної співпраці.
  • Технічними питаннями. Ми надаємо кваліфіковану допомогу спеціалістів у вирішенні питань адміністрування мережі та захисту інформації.

КОРПОРАТИВНІ КАНАЛИ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Корпоративні канали передачі даних – це вимога сьогодення, коли бізнес стрімко розвивається і компанії відкривають нові філії та міжнародні представництва. Раніше корпоративні канали будували тільки великі транснаціональні компанії. В даний час канали передачі даних актуальні для середніх і малих компаній.
Детальніше

БУДІВНИЦТВО ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Телекомунікаційна мережа – необхідний елемент сучасного життя. Тому до її стану та рівня розвитку пред’являються особливі вимоги. Це виражається у створенні міжнародних організацій, що працюють в галузі стандартизації, розробки вітчизняних стандартів і галузевих документів в цій області.
Детальніше

Список каналів для тарифів: