Бест Інтернет

Інтернет у Бучі

Сьогодні мало хто замислюється, чи варто підключати Інтернет. Майже усі сконцентровані на питанні якого провайдера обрати, аби послуги були якісними, а ціни прийнятними. Ми розуміємо, що зорієнтуватися в усьому різноманітті інтернет-провайдерів Бучі не так легко. Тому, при виборі послуг, ми рекомендуємо обрати «the best» інтернет у Бучі від Компанії «Бест», адже ми точно знаємо, що саме потрібно нашим клієнтам.

Переваги підключення Інтернету в Бучі від Компанії «Бест»

Ми пропонуємо підключити Інтернет за найвигіднішими умовами серед інтернет-провайдерів у Бучі. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет та кабельного цифрового телебачення у квартиру чи приватний будинок за декілька кліків.

У м. Буча інтернет-провайдер Компанія «Бест» пропонує:

Усі можливості забезпечуються новітніми технологіями доступу до Інтернет у Бучі, власною сервісною службою та цілодобовою системою моніторингу.

Технологія підключення інтернету від Компанії «Бест» у місті Буча

Ми обираємо перевірену часом технологію FTTB. Іншими словами – виконуємо підключення оптоволоконного кабелю до будинку, а потім виконуємо розподіл сигналу за допомогою кабелю вита пара по квартирах клієнтів. Таке підключення гарантує стабільність та якість надання телекомунікаційних послуг у будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Для підключення приватних будинків до інтернету ми використовуємо FoxGateONU 1001w — гігабітний абонентський термінал GPON, розроблений для застосування у рішеннях FTTB. Він відповідає стандарту IEEE802.3ah, що дозволяє використовувати дане обладнання у мережах, побудованих з використанням обладнання GPON різних світових виробників.

Як залишити заявку для підключення онлайн?

У місті Буча інтернет безлімітний та має фіксовану швидкість, відповідно до обраного тарифного плану. Ми розробили найбільшу кількість акцій та програм лояльності, аби підключення було комфортним та вигідним для наших клієнтів.

Якщо ви вже обрали тариф, наступним кроком є подача заявки на підключення. Безпосередня присутність в офісі Компанії Best у Бучі для подачі заявки залишилася в минулому. Тепер викликати майстра для підключення можна за декілька кліків, заповнивши відповідну форму на сайті. Оскільки все відбувається в режимі онлайн, то і реакція на ваше звернення буде максимально оперативною.

Якщо у вас лишилися запитання, зв’яжіться з нами у Facebook. Там ви можете отримати консультацію онлайн від наших фахівців, які не тільки нададуть кваліфіковану відповідь на всі питання, а й допоможуть обрати найбільш оптимальний тарифний план та послугу, яка задовольнить усі ваші вимоги.

Зв’язатися з нами

Зараз безлімітний швидкісний доступ до мережі інтернет – це необхідність, адже його використовують усюди. Якщо ви хочете підключити інтернет, заповнюйте форму на сайті та підключайте необхідні послуги до себе у квартиру або приватний будинок. Якщо виникають додаткові питання про підключення, телефонуйте! Наша служба підтримки працює у режимі 24/7.

Новини:

Компанія «Бест» запрошує на роботу

У зв’язку з розвитком мережі, Компанія «Бест» запрошує на роботу: Головний бухгалтер; Зварювальник оптоволокна у м. Ірпінь та с. Бородянка; Інженер NOC; Монтажник зв’язку; Менеджер

Ми відкрили новий офіс у м. Київ

Для зручності обслуговування та оплати послуг клієнтами Компанії “Бест” у м. Київ ми відкрили пункт обслуговування абонентів по вул. Академіка Вільямса, 6-Б (вхід з двору).