Бест Інтернет

Тариф «Престижний» у приватному секторі

300 грн / 30 днів

Тарифний план «Престижний» для приватного сектору дозволяє використовувати домашній інтернет у будинку зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с. Ми розробили такий тариф спеціально для користувачів, які бажають без обмежень використовувати домашній інтернет з максимальними можливостями. 

Тариф «Престижний» у приватному секторі підійде найвибагливішим користувачам для безперервної передачі великого обсягу інтернет-трафіку та використання виділеної IP-адреси. Це зважений вибір для використання великих обсягів контенту, на кшталт онлайн-ігор, відеоблогів або взаємодії з аудіо та відеофайлами високої роздільної здатності онлайн та перегляду якісного відео на будь-якому домашньому гаджеті. Також тарифний план «Престижний» у приватному секторі підійде для віддаленої роботи в умовах обробки великих обсягів даних, тривалих аудіо та відеоконференцій (навіть, якщо вдома працює уся сім’я).

Обрати такий тариф можна при оформленні заявки на нашому сайті або у телефонному режимі. Швидкість тарифного плану «Престижний» у приватному секторі можлива за умови відповідних технічних характеристик вашої мережевої карти, яка має підтримувати роботу з такою швидкістю.

Змінити будь-який поточний тариф на «Престижний» у приватному секторі можна самостійно в особистому кабінеті користувача або через Telegram-бот після авторизації. Замовити реальну виділену IP-адресу можливо, зателефонувавши до оператора. Цікавить більше можливостей? Перегляньте умови тарифного плану «Комфортний» та «Діловий» для приватного сектору. Тариф «Пільговий» дозволить заощадити кошти за умови наявності відповідних документів.

Залишилися питання? Тоді розділ «Питання – відповідь» стане у пригоді. Ми зібрали найрозповсюдженіші питання наших клієнтів разом з докладними поясненнями в одному місці, щоб вони завжди були у вас під рукою. Не знайшли відповіді? Телефонуйте або пишіть на нашу сторінку у Facebook чи Instagram, кваліфіковані співробітники радо дадуть відповідь на усі ваші питання.

Не підійшов тариф? Вибір є:

Комфортний

260 30 днів
 • 216 грн/міс при оплаті за 10 місяців
 • Швидкість
  до 500 Мбіт/с
 • Виділена IP-адреса

Діловий

200 30 днів
 • 162 грн/міс при оплаті за 10 місяців
 • Швидкість
  до 300 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса

Пільговий*

170 30 днів
 • 142 грн/міс при оплаті за 10 місяців
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с
 • Динамічна ІР-адреса