Бест Інтернет

Тариф «Престижний» у приватному секторі

340 грн / 30 днів

Тарифний план «Престижний» для приватного сектору дозволяє використовувати домашній інтернет у будинку зі швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с. Ми розробили такий тариф спеціально для користувачів, які бажають без обмежень використовувати домашній інтернет з максимальними можливостями. 

Тариф «Престижний» у приватному секторі підійде найвибагливішим користувачам для безперервної передачі великого обсягу інтернет-трафіку та використання виділеної IP-адреси. Це зважений вибір для використання великих обсягів контенту, на кшталт онлайн-ігор, відеоблогів або взаємодії з аудіо та відеофайлами високої роздільної здатності онлайн та перегляду якісного відео на будь-якому домашньому гаджеті. Також тарифний план «Престижний» у приватному секторі підійде для віддаленої роботи в умовах обробки великих обсягів даних, тривалих аудіо та відеоконференцій (навіть, якщо вдома працює уся сім’я).

Обрати такий тариф можна при оформленні заявки на нашому сайті або у телефонному режимі. Швидкість тарифного плану «Престижний» у приватному секторі можлива за умови відповідних технічних характеристик вашої мережевої карти, яка має підтримувати роботу з такою швидкістю.

Змінити будь-який поточний тариф на «Престижний» у приватному секторі можна самостійно в особистому кабінеті користувача або через Telegram-бот після авторизації. Замовити реальну виділену IP-адресу можливо, зателефонувавши до оператора. Цікавить більше можливостей? Перегляньте умови тарифного плану «Преміум» та «Старт» для приватного сектору. 

Залишилися питання? Тоді розділ «Питання – відповідь» стане у пригоді. Ми зібрали найрозповсюдженіші питання наших клієнтів разом з докладними поясненнями в одному місці, щоб вони завжди були у вас під рукою. Не знайшли відповіді? Телефонуйте або пишіть на нашу сторінку у Facebook чи Instagram, кваліфіковані співробітники радо дадуть відповідь на усі ваші питання.

Не підійшов тариф? Вибір є:

Преміум
290 30 днів
  • 242 грн/міс при оплаті за 10 місяців
  • Швидкість
    до 500 Мбіт/с
  • Виділена IP-адреса +35 грн/30днів
Старт
230 30 днів
  • 192 грн/міс при оплаті за 10 місяців
  • Швидкість
    до 300 Мбіт/с
  • Виділена ІР-адреса +35 грн/30днів

Список каналів для тарифів: