Бест Інтернет

Інтернет у Вишгороді

Інтернет сьогодення – це необмежений простір, де відкриваються двері у світ спілкування, розваг, творчості та самореалізації без меж. Більшість користувачів використовують Інтернет як засіб самоосвіти, особистого зростання, зручну систему on-line шопінгу, сплати за послуги, а також як один із методів заробітку.

Ми пропонуємо підключити Інтернет в Вишгороді за найвигіднішими безлімітними тарифами серед інтернет-провайдерів Вишгородського району. Ви можете замовити підключення до мережі Інтернет у квартиру та кабельного цифрового телебачення в один клік. Більша частина населення планети вже користується послугами Інтернет. Якщо Ви теж бажаєте приєднатися та шукаєте надійний Інтернет, Компанія «Бест» пропонує Вам свої послуги.

Компанія «Бест» – найкращий інтернет-провайдер у Вишгороді

Зорієнтуватися в усьому різноманітті інтернет-провайдерів Вишгорода не так легко. Кожна з компаній пропонує свої тарифи на основні та додаткові послуги. Користувачу необхідно розібратися з пропозиціями провайдерів Вишгорода та підійти до справи з усією ретельністю. При виборі послуг ми рекомендуємо обрати надійного інтернет-провайдера у Київській області, який забезпечить стабільне підключення до мережі та оперативність в усуненні неполадок.

У Вишгороді Компанія «Бест» пропонує:

  • Можливість підключити Інтернет та телебачення якісно і швидко;
  • Єдиний тариф для доступу в Інтернет без обмеження трафіку;
  • Можливість використовувати акції та програми лояльності;
  • Високошвидкісний Інтернет до 500 Мбіт/сек.
  • Відсутність додаткового обладнання при підключенні;
  • Професійне та оперативне сервісне обслуговування;
  • Цілодобову технічну підтримку.

Усі можливості забезпечуються новітніми технологіями доступу до Інтернет у Вишгородському районі, власною сервісною службою та цілодобовою системою моніторингу й технічною підтримкою.

Технологія підключення телекомунікаційних послуг

Наша мережа побудована за технологією FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі. Це стандартизований та перспективний варіант підключення, який забезпечує найбільшу смугу пропускання та можливість обслуговувати абонентів на відстані до 20 км від вузла зв’язку.

Кожний багатоповерховий житловий будинок підключено оптичним кабелем безпосередньо до ядра мережі. У Вишгороді Інтернет до квартири проводиться за допомогою мідного UTP кабелю 5-ої категорії, а саме підключення виконується з використанням технології ETHERNET 100BASE-T.

Як підключити Інтернет у Вишгороді за найвигіднішими тарифами?

Залишити заявку на безкоштовне підключення до високошвидкісного безлімітного інтернету можна двома способами: заповнити форму на сайті або ж замовити дзвінок оператора і відповісти на всі питання у телефонному режимі. Щоб підключити Інтернет у Вишгороді за найвигіднішими умовами, пропонуємо розглянути акційні пропозиції та актуальні тарифи.

Після підключення наші користувачі отримують налаштування від особистого кабінету, який дає можливість налаштовувати та контролювати послугу без додаткових дзвінків до контакт-центру Компанії. Доступ до особистого кабінету можна здійснити за допомогою будь-якого гаджета та у будь-який час.

Також для зручності наших клієнтів ми розробили Telegram-бот, який нагадає про щомісячну абонентську плату, допоможе змінити тариф, тимчасово зупинити Інтернет або сплатити онлайн. Усі новини та контактна інформація нашої Компанії будуть завжди під рукою.

Цікаво? Пропонуємо отримати детальну інформацію про інтернет та кабельне телебачення, акції та програми лояльності від Компанії «Бест». Оператори контакт-центру з радістю нададуть відповіді на ваші запитання.

Новини:

Компанія «Бест» запрошує на роботу

У зв’язку з розвитком мережі, Компанія «Бест» запрошує на роботу: Головний бухгалтер; Зварювальник оптоволокна у м. Ірпінь та с. Бородянка; Інженер NOC; Монтажник зв’язку; Менеджер

Ми відкрили новий офіс у м. Київ

Для зручності обслуговування та оплати послуг клієнтами Компанії “Бест” у м. Київ ми відкрили пункт обслуговування абонентів по вул. Академіка Вільямса, 6-Б (вхід з двору).