Бест Інтернет

Як сплатити за послуги «Бест»

Сплатити через
банк

Строк зарахування коштів:

від 1 до 3 рабочих днів

Реквізити для оплати:
Товариство з додатковою відповідальністю «Компанія Бест»

Місцезнаходження:

Україна, 08200, м. Ірпінь, вул. Привокзальна, 3, Код ЄДРПОУ: 33482632
р/р UA533808050000000026003556849 у АТ «Райффайзен банк Аваль» МФО 380805

Для підтвердження платежу Ви можете надіслати нам квитанцію на адресуoplata@best.net.ua

Зв’язатися з бухгалтерією:

Рекомендуємо користуватися банками: АТ «Райффайзен банк Аваль», АКБ «ПриватБанк»

Не рекомендуємо: АТ «Ощадбанк», УДП поштового зв’язку «Укрпошта»

Комісія: АТ «Райффайзен банк Аваль» — в залежності від суми поповнення, АКБ «ПриватБанк» — 1%

Термінали для оплати готівкою

Строк зарахування оплати: 10-15 хвилин.

Для здійснення оплати необхідно зайти до персонального кабінету та сгенеруватиь постійний код для транзакції у системі ukrpays.

Цей код дозволяє ідентифікувати Ваш платіж та зарахувати кошти на Ваш абонентський рахунок. Необхідно знати номер договору.

Комісія: залежить від обраного способу оплати (0%-2%).

Строк зарахування коштів: 10-15 хвилин.

Для проведення оплати необхідно у платіжному терміналі системи "24nonStop" в розділі «Інтернет та провайдери» обрати іконку з логотипом Компанії «Бест». Для оплати через термінал необхідно знати номер договору.
Карта місцезнаходження терминалів "24nonStop"

Комісія: 0-5% від суми платежу.

Строк зарахування коштів: 10-15 хвилин. Для проведення оплати необхідно у платіжному терміналі системи "City24" в розділі «Інтернет та провайдери» обрати іконку з логотипом Компанії «Бест». Для оплати через термінал необхідно знати номер договору. Карта місцезнаходження терминалів "City24" Комісія: 0-5% від суми платежу.

Строк зарахування коштів: 10-15 хвилин.

Для проведення оплати необхідно у платіжному терміналі системи "IBox" в розділі «Інтернет та провайдери» обрати іконку з логотипом Компанії «Бест». Для оплати через термінал необхідно знати номер договору.
Карта місцезнаходження терміналів "IBox"

Комісія: 0-5% від суми платежу.

Строк зарахування коштів: 10-15 хвилин.

Для проведення оплати необхідно у платіжному терміналі системи "Платежка" у розділі "Інтернет провайдери" выбрати іконку з логотипом Компанії "Бест". Для оплати через термінал необхідно знати номер договору.

Комісія: 0-5% від суми платежу.

Строк зарахування коштів: 10-15 хвилин.

Для проведення оплати необхідно у платіжному терміналі системи "EasyPay" в розділі «Інтернет та провайдери» обрати іконку з логотипом Компанії «Бест». Для оплати через термінал необхідно знати номер договору.
Карта місцезнаходження терміналів "EasyPay"

Комісія: 0-4% від суми платежу.

Інтернет сьогодення – це не тільки розваги або спосіб комунікації, але для більшості – це джерело постійного доходу, оскільки левова частина робочих процесів зараз відбувається дистанційно. У зв’язку з цим дуже важливо завжди залишатися на зв’язку. На щастя, сплатити за інтернет сьогодні можна у декілька кліків, не виходячи з дому чи квартири. Для цього достатньо мати банківську картку з необхідним балансом, а також будь-який гаджет з доступом до інтернету.

Які способи оплати інтернету від Компанії «Бест» існують

Здійснити оплату за послуги інтернет та/або кабельного телебачення можна за допомогою терміналів самообслуговування, банку, онлайн-сервісів в особистому кабінеті та Telegram. Кожен спосіб має свої переваги та недоліки, тому ви самостійно обираєте відповідний для здійснення платежу.

Термінали

Сплатити за інтернет можна у наших терміналах самообслуговування за допомогою готівки, або у загальних платіжних терміналах таких систем:

  • UKRPAYS.COM;
  • 24nonStop;
  • City-Pay;
  • IBox;
  • Платежка;
  • EasyPay.

Зверніть увагу! На відміну від загальних платіжних терміналів, ви не сплачуєте додаткову комісію, обираючи наші термінали.

Банк

Термін зарахування коштів – від 2 до 4 робочих днів. Підійти до вибору банку бажано ретельно. Ми не рекомендуємо користуватися АТ «Ощадбанк» та УДП поштового зв’язку «Укрпошта». Якщо ви бажаєте здійснити такий платіж, зверніть увагу на АТ «Райффайзен банк Аваль», де комісія розраховується в залежності від суми поповнення або АКБ «ПриватБанк», де комісія складає 1 гривня, або 1% (в залежності від того, чи це власні кошти, чи кредитні).

Сплатити онлайн через особистий кабінет

Такому способу оплати за інтернет та/чи кабельне телебачення віддає перевагу більшість наших користувачів, адже це швидко, зручно і можна сплачувати, не виходячи з дому. Сплатити онлайн можна:

В особистому кабінеті можна прив’язати банківську картку для здійснення платежів в один клік. Радимо скористатися такою функцією, аби не витрачати час на внесення реквізитів вашої картки при кожному поповненні.

Шановні користувачі! Через складну ситуацію з пандемією коронавірусу, радимо звернути увагу на онлайн способи здійснення платежів за телекомунікаційні послуги. Бережіть своє здоров’я! Якщо у вас виникли складнощі з поповненням, скористайтеся інструкцією або допомогою наших спеціалістів у телефонному режимі, Facebook чи Instagram.