Бест Інтернет

Сплатити карткою через особистий кабінет

Здійснити такий платіж в особистому кабінеті можна декількома способами. Ми розробили інструкцію для поповнення з реєстрацією картки, щоб мати можливість здійснювати наступні платежі в один клік. Ми детально пояснимо як прив’язати картку, здійснити платіж та відв’язати її у разі потреби. Ця інструкція універсальна та підійде для інших поповнень за допомогою реквізитів банківської картки.

Крок 1

Оберіть в особистому кабінеті (у боковому меню зліва) розділ «Оплата банківською карткою». У вікні, що відкрилося, уведіть ваш контактний номер телефону для підтвердження платежів та натисніть кнопку «Додати картку».

Крок 2

У вікні, що відкрилося, уважно введіть назву (може бути довільне слово) та реквізити вашої банківської картки. Перевірте, щоб дані у полях не підсвічувалися червоним кольором і, якщо усе гаразд, натисніть кнопку «Додати картку».

C:\Users\admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\2.png

Крок 3

Після правильно виконаних дій, у «Кроці 2» на ваш мобільний телефон (вказаний у «Кроці 1») надійде смс-повідомлення з 6 цифрами коду, який необхідно ввести у відповідне поле та натиснути кнопку «Підтвердити».

Крок 4

В залежності від карти вашого банку відкриється вікно-підтвердження для здійснення першого тестового платежу. Така операція необхідна для перевірки платоспроможності вашої картки. Сума платежу для більшості банків не перевищує 1 гривні. На ваш контактний номер прийде смс-повідомлення з підтвердженням тестового платежу, код з якого необхідно ввести у вікно-підтвердження на комп’ютері. Після усіх маніпуляцій відкриється відповідне повідомлення успішної реєстрації картки. Натисніть на кнопку «Повернутися до кабінету».

Крок 5

В особистому кабінеті, у розділі «Оплата банківською карткою», до якого ви повернулися з минулого кроку, буде відображена ваша прив’язана картка. За потреби ви можете натиснути на кнопку:

  • «Мої картки» – щоб видалити прив’язану картку.
  • «Додати нову картку» – щоб знову пройти по кроках з інструкції для прив’язки іншої картки банку.

Поле «Сума платежу» відображає ціну вашого поточного тарифного плану, але, за бажанням, ви можете здійснити платіж на будь-яку суму (просто відредагуйте цифри). Поле «Оберіть картку» відображає перелік усіх прив’язаних карток. Перед здійсненням оплати поставте крапку у кружечок біля вашої картки, аби підказати системі з якої картки ви бажаєте зробити поповнення рахунку і натисніть на кнопку «Сплатити».

Крок 6 – Видалення прив’язаної картки

Для того, щоб видалити прив’язану картку, натисніть на кнопку «Мої картки» (вона зображена на скріншоті «Кроку 5»). З цього меню можна зробити поповнення рахунку з поточної картки, використавши кнопки «Перейти до сплати» та «Додати нову картку». Щоб видалити прив’язану картку, натисніть на хрестик біля неї та погодьтеся з остаточним її видаленням із системи.

Інструкцію завершено. Сподіваємося вона стане у пригоді! Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами у телефонному режимі, або напишіть нам у Facebook чи Instagram.

Акції та програми лояльності

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Підключайся!абоПідключай сусіда до Бесту та отримайте Гігабітний безлімітний Інтернет за 100 грн на місяць! Крім того сусід має можливість отримати до 500 грн на рахунок!Користуйтеся

Читати далі »

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »