Бест Інтернет

Активувати послугу ОТТ через Особистий Кабінет

Обов’язковою умовою підключення користувачем послуг від партнера TRINITY-TV являється авторизація користувача через Особистий кабінет провайдера з введенням коду активації.

У випадку, якщо Ви ввели номер телефону при реєстрації, авторизація здійснюється безпосередньо в сервісі партнера Trinity TV. В такому випадку Ви стаєте прямим клієнтом Trinity, і тарифікація послуг здійснюється за повною вартістю тарифу, вказаного на сайті партнера.

Як скористатись послугою.

Самостійна активація послуги абонентом через Особистий Кабінет.

Для користування послугою OTT необхідно встановити на абонентський пристрій додаток — клієнт послуги.

Під час першого запуску клієнтського додатку, у випадку, коли додаток працює через мережу Компанії Бест, абонент отримає на екрані пристрою код активації послуги з повідомленням про необхідність повідомити провайдера про цей код.

Отриманий код абонент може самостійно ввести в Особистому Кабінеті, також обрати тарифний план. Для цього в ОК треба обрати пункт меню “Послуги”

Обрати тариф та натиснути кнопку “Активувати послугу самостійно”

Після цього з’явиться окрема послуга – “Послуга ОТТ”

Заходимо в послугу ОТТ та вводимо там код активації пристрою:

Натиснувши кнопку “Активувати”, абонентський пристрій буде додано в послугу абонента:

В рамках тарифу (1 абонплати) можна активувати до 5 пристроїв. Абонентську плату буде збільшено вдвічі за умови підключення від 6 до 10 пристроїв і втричі, відповідно від 11 до 15 тощо.

Натиснувши на червоний хрестик навпроти пристрою абонента, абонент може самостійно відв’язати свій пристрій від послуги.

Заміна тарифного плану абонентом може здійснюватись самостійно, але не частіше одного раза за добу.

Для активації послуги ОТТ перейдіть до Особистого Кабінету