Бест Інтернет

Обладнання для інтерактивного телебачення

Увага! Обов’язкова авторизація через Особистий Кабінет «Бест»

smartphone2 - Обладнання для інтерактивного телебачення -

Android смартфон

Мобільність – головна особливість послуги ОТТ. З Вами завжди фільмотека найкращих кінострічок, рейтингових телеканалів, шоу та передач. Переглядати улюблені програми так само зручно, як випити каву у кафе, парку чи навіть транспорті ;)Завантажуйте додаток TRINITY-TV із Play Market, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та переглядайте цифрові канали відмінної якості у своєму смартфоні. Відтепер міні-кінотеатр завжди у Вас в кишені!

planshet - Обладнання для інтерактивного телебачення -

Android Планшет

Віддаєте перевагу екранам побільше? Це правильне рішення! Ми знаємо, як перетворити Ваш планшет у сучасний та улюблений телевізор. Завантажуйте додаток TRINITY-TV із Play Market, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та переглядайте рейтингові телеканали, передачі та фільми у будь-який зручний для вас час. Планшет завжди під рукою, коли на ньому найулюбленіші програми у якісному цифровому форматі.

komp - Обладнання для інтерактивного телебачення -

Комп'ютер

Подобається проводити час за комп’ютером? Запустіть у закріпленому вікні улюблену телепрограму та використовуйте власну багатозадачність по максимуму! Більше не потрібно повертатися до телевізора, сплачувати додаткові рахунки за електрику: усі фільми, телевізійні програми, шоу та вподобані передачі на вашому персональному комп’ютері. Пропонуємо перестати шукати на просторах Інтернет фільм у найкращій якості. З додатком TRINITY-TV будьте певні, що ви переглядаєте найкращий відео та аудіо формат цифрової якості.

telek - Обладнання для інтерактивного телебачення -

Телевізор

З давніх часів телевізор збирає біля себе усю родину. Смарт ТВ з високою роздільною здатністю забезпечить незабутній кіновечір. А про якісний цифровий контент подбаємо ми! Встановіть додаток TRINITY-TV на свій телевізор, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та відкрийте світ якісного цифрового телебачення. Улюблені фільми, телепередачі, шоу та кіно в одному місці. Більше не потрібно гуглити, що подивитися. Відкривайте додаток та переглядайте улюблений контент разом з усією родиною.

sweet - Обладнання для інтерактивного телебачення -

Приставка

Якщо ваші гаджети не мають функції wi-fi, а телевізор не підтримує функції Смарт, це не привід відмовити собі у перегляді цифрового телебачення, тим паче від фільмотеки! Пропонуємо скористатися мультимедійною приставкою, що перетворить будь-який телевізор у сучасний пристрій. Якщо ви - власник однієї з таких, скористайтеся нашими рекомендаціями з налаштування OTT-додатку до своєї приставки.

*Увага! Авторизація користувачів здійснюється за МАС-адресою пристрою через Особистий Кабінет користувача Компанії “Бест” . У випадку, якщо Ви ввели номер телефону під час реєстрації, авторизація здійснюється безпосередньо в сервісі партнера Trinity-TV. В такому випадку Ви стаєте прямим клієнтом Trinity-TV і тарифікація послуг здійснюється за повною вартістю тарифу, вказаного на сайті партнера.

Інструкція для телефону на Android

Інструкція для планшету на Android

Інструкція на Windows ПК

Інструкція для телевізорвів

Оберіть марку телевізора:

Інструкція для приставки

Оберіть ваш пристрій:

Список каналів для тарифів: