Бест Інтернет

Обладнання для інтерактивного телебачення

Увага! Обов’язкова авторизація через Особистий Кабінет «Бест»

Обладнання для інтерактивного телебачення - smartphone2

Android смартфон

Мобільність – головна особливість послуги ОТТ. З Вами завжди фільмотека найкращих кінострічок, рейтингових телеканалів, шоу та передач. Переглядати улюблені програми так само зручно, як випити каву у кафе, парку чи навіть транспорті ;)Завантажуйте додаток TRINITY-TV із Play Market, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та переглядайте цифрові канали відмінної якості у своєму смартфоні. Відтепер міні-кінотеатр завжди у Вас в кишені!

Обладнання для інтерактивного телебачення - planshet

Android Планшет

Віддаєте перевагу екранам побільше? Це правильне рішення! Ми знаємо, як перетворити Ваш планшет у сучасний та улюблений телевізор. Завантажуйте додаток TRINITY-TV із Play Market, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та переглядайте рейтингові телеканали, передачі та фільми у будь-який зручний для вас час. Планшет завжди під рукою, коли на ньому найулюбленіші програми у якісному цифровому форматі.

Обладнання для інтерактивного телебачення - komp

Комп'ютер

Подобається проводити час за комп’ютером? Запустіть у закріпленому вікні улюблену телепрограму та використовуйте власну багатозадачність по максимуму! Більше не потрібно повертатися до телевізора, сплачувати додаткові рахунки за електрику: усі фільми, телевізійні програми, шоу та вподобані передачі на вашому персональному комп’ютері. Пропонуємо перестати шукати на просторах Інтернет фільм у найкращій якості. З додатком TRINITY-TV будьте певні, що ви переглядаєте найкращий відео та аудіо формат цифрової якості.

Обладнання для інтерактивного телебачення - telek

Телевізор

З давніх часів телевізор збирає біля себе усю родину. Смарт ТВ з високою роздільною здатністю забезпечить незабутній кіновечір. А про якісний цифровий контент подбаємо ми! Встановіть додаток TRINITY-TV на свій телевізор, пройдіть безкоштовну активацію в Особистому кабінеті та відкрийте світ якісного цифрового телебачення. Улюблені фільми, телепередачі, шоу та кіно в одному місці. Більше не потрібно гуглити, що подивитися. Відкривайте додаток та переглядайте улюблений контент разом з усією родиною.

Обладнання для інтерактивного телебачення - sweet

Приставка

Якщо ваші гаджети не мають функції wi-fi, а телевізор не підтримує функції Смарт, це не привід відмовити собі у перегляді цифрового телебачення, тим паче від фільмотеки! Пропонуємо скористатися мультимедійною приставкою, що перетворить будь-який телевізор у сучасний пристрій. Якщо ви - власник однієї з таких, скористайтеся нашими рекомендаціями з налаштування OTT-додатку до своєї приставки.

*Увага! Авторизація користувачів здійснюється за МАС-адресою пристрою через Особистий Кабінет користувача Компанії “Бест” . У випадку, якщо Ви ввели номер телефону під час реєстрації, авторизація здійснюється безпосередньо в сервісі партнера Trinity-TV. В такому випадку Ви стаєте прямим клієнтом Trinity-TV і тарифікація послуг здійснюється за повною вартістю тарифу, вказаного на сайті партнера.

Інструкція для телефону на Android

  • 1. Зайдіть в Google Play
  • 2. Встановіть додаток TRINITY TV
  • 3. Відкрийте програму, отримайте код активації та активуйте свій пристрій в Особистому Кабінеті

Інструкція для планшету на Android

  • 1. Зайдіть в Google Play
  • 2. Встановіть додаток TRINITY TV
  • 3. Відкрийте програму, отримайте код активації та активуйте свій пристрій в Особистому Кабінеті

Інструкція на Windows ПК

  • 1. Зайдіть в Google Play
  • 2. Встановіть додаток TRINITY TV
  • 3. Відкрийте програму, отримайте код активації та активуйте свій пристрій в Особистому Кабінеті

Інструкція для телевізорвів

Оберіть марку телевізора:

Інструкція для приставки

Оберіть ваш пристрій: