Акції та програми лояльності.

Усі акції

Аналогове кабельне телебачення працюватиме!

Для перегляду 50 найбільш рейтингових каналів кабельного аналогового телебаченні від Компанії "Бест" не потрібно змінювати телевізор, купувати додаткове обладнання (приставки або САМ-модулі), встановлювати антени на дахах будинків. Необхідно лише зателефонувати у контакт-центр Компанії та залишити заявку на підключення послуги.

Акція “Вислови думку. Допоможи нам стати кращими!”

Для вдосконалення постачання сервісу кабельного телебачення та послуги Інтернет Компанія Бест проводить опитування серед своїх користувачів про якість підключення помешкання до мережі. Вислови свою думку щодо якості підключення, допоможи нам стати кращими!

Акція ”Безмежні можливості на шаленій швидкості” від Компанії “Бест”

Компанія ”Бест” пропонує нову акцію для всіх нових та існуючих абонентів. Відкрийте для себе безмежний світ Інтернету разом з “Компанією ”Бест”. Замовляйте послугу “Гігабітний порт” до кінця 2018 року БЕЗКОШТОВНО!* Насолоджуйтеся переглядом сторінок і завантаженням об'ємних файлів на максимально високій швидкості.

Акція “Приємна ініціатива - Будь першим!”

Підключайте Інтернет від "Компанії "Бест" БЕЗКОШТОВНО! Крім того, отримуйте у подарунок безкоштовне користування протягом 1 року або 6-ти місяців!!!

Акція "Спекотні пропозиції від Бест!"

Акція розповсюджується на всіх користувачів приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Клавдієво, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів, Пилиповичі, Рубежівка, Стоянка, Козинці, Микуличі, Пороскотень. Ціну на підключення приватних будинків знижено до 600 грн!

Акція “У Вас досі ADSL?”

Акція на БЕЗКОШТОВНЕ переключення до мережі Інтернет від Компанії "Бест"! Ваш приватний будинок вже підключено до мережі Інтернет за технологією ADSL? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте БОНУС:500 гривень на рахунок!* Акція розповсюджується на всіх користувачів приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів, Боярка і є підключеними до сторонніх операторів за технологією ADSL.

Переключайся і отримай БОНУС - 500 грн на рахунок!

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, що були підключені на момент подачі заяви на включення.

Переключай будинок і отримай 1000 грн на рахунок!

Підключайте Інтернет від "Компанії " Бест" БЕЗКОШТОВНО! Крім того, отримуйте 1000 грн на рахунок! Акція розповсюджується на всіх користувачів приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Коцюбинське, Обухів, Боярка і є підключеними до сторонніх операторів по технології FTTH та мають працездатне абонентське обладнання.

Акція «ПОДОРОЖУЙ ЗІ СМАКОМ»

Бери участь у акції «ПОДОРОЖУЙ ЗІ СМАКОМ» та отримуй БОНУС - 1000 грн* на подорож до будь-якої країни від компанії «Mint Travel».

Сезон вигідних пропозицій - 0 грн за підключення!

Акція діє лише для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.

Безкоштовне підключення кабельного телебачення для пенсіонерів

Акція діє у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Горенка, Немішаєве, Блиставиця, Коцюбинське, Стоянка. Умови розповсюджуються лише на багатоповерхові будинки і без послуги Інтернет.

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами... У рамках програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі статусом "прострочення платежу" на кілька днів. При цьому, кількість "кредитних днів" залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі БЕСТ.

Скільки років ти з «Бест»?

Це програма лояльності для існуючих абонентів Компанії "Бест". Зміст програми лояльності полягає в наданні додаткових привілеїв існуючим клієнтам.

10 дорівнює 12

У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус - додатково 2 місяці безкоштовної роботи.

Приведи друга

У рамках акції, кожен існуючий абонент, що порекомендував своєму знайомому підключитися до Міської комп'ютерної мережі «Бест», отримує бонус - 100 гривень на рахунок, новий абонент - так само отримує бонус у розмірі 100 гривень на свій абонентський рахунок за умови, що новий абонент підключається на тариф не нижче 115 грн/місяць, при цьому зміна тарифу заборонена.Основні розділи

  • Тарифи інтернет
  • Оплата
  • Тарифи для приватного сектору
  • Тарифи телебачення
  • Покриття
  • Техпідтримка
  • Контакти
  • Facebook
Офіційна группа Facebook

Замовити зворотній дзвінок

×