Акції та програми лояльності.

Акції

Усі акції

Нарешті! Підключення послуги Інтернет у приватні будинки - Безкоштовно*!

Підключайте швидкісний безлімітний Інтернет від Компанії “Бест” - Безкоштовно*! Отримуйте у подарунок - до 1000 грн на рахунок!

Акція “Вислови думку. Допоможи нам стати кращими!”

Для вдосконалення постачання сервісу кабельного телебачення та послуги Інтернет Компанія Бест проводить опитування серед своїх користувачів про якість підключення помешкання до мережі. Вислови свою думку щодо якості підключення, допоможи нам стати кращими!

Акція ”Безмежні можливості на шаленій швидкості” від Компанії “Бест”

Компанія ”Бест” пропонує нову акцію для всіх нових та існуючих абонентів. Відкрийте для себе безмежний світ Інтернету разом з “Компанією ”Бест”. Замовляйте послугу “Гігабітний порт” до кінця 2019 року - лише за 100 грн* Насолоджуйтеся переглядом сторінок і завантаженням об'ємних файлів на максимально високій швидкості.

Акція “Приємна ініціатива - Будь першим!”

Підключайте Інтернет від "Компанії "Бест" БЕЗКОШТОВНО! Крім того, отримуйте у подарунок безкоштовне користування протягом 1 року або 6-ти місяців!!!

Переключайся і отримай БОНУС - 500 грн на рахунок!

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, що були підключені на момент подачі заяви на включення.

Акція «ПОДОРОЖУЙ ЗІ СМАКОМ»

Бери участь у акції «ПОДОРОЖУЙ ЗІ СМАКОМ» та отримуй БОНУС - 1000 грн* на подорож до будь-якої країни від компанії «Mint Travel».

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами... У рамках програми, Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі статусом "прострочення платежу" на кілька днів. При цьому, кількість "кредитних днів" залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі БЕСТ.

Скільки років ти з «Бест»?

Це програма лояльності для існуючих абонентів Компанії "Бест". Зміст програми лояльності полягає в наданні додаткових привілеїв існуючим клієнтам.

10 дорівнює 12

У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус - додатково 2 місяці безкоштовної роботи.Основні розділи

  • Тарифи інтернет
  • Оплата
  • Тарифи для приватного сектору
  • Тарифи телебачення
  • Покриття
  • Техпідтримка
  • Контакти
  • Facebook
Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×