Бест Інтернет

Підключай Бест і MEGOGO – разом дешевше!

В жовтні Компанія Бест, найбільший Інтернет провайдер Київської області, додав до свого переліку нову послугу – підключення медіасервісу MEGOGO.

Тепер Клієнти Компанії Бест мають переваги користування обома сервісами – швидкісним Інтернетом від Бест та телебаченням, фільмами та різноманіттям іншого контенту від MEGOGO: 

  • вигідна ціна підключення двох послуг – Інтернету Бест та медіасервісу MEGOGO.
  • єдиний сервіс для всіх Клієнтів – можливість підключення телебачення Клієнтам з приватного сектору, де наразі немає технічної можливості підключення телебачення Бест.
  • простота підключення для Клієнтів: не треба чекати майстра, протягувати дроти до квартири/будинку. Підключення проводиться самостійно через онлайн-реєстрацію в сервісі MEGOGO.
  • різноманіття контенту MEGOGO – популярні національні та міжнародні канали, дитячі канали (вкл. Школа онлайн), фільми, серіали, спорт (вкл. ексклюзивні трансляції важливих турнірів)
  • комфортний перегляд топ-подій (спортивні турніри та ін.) – навіть при перевантаженні каналу перегляду через велику кількість глядачів ваша трансляція не буде тормозити через спеціальні технічні умови, створені Компанією Бест.

Медіасервіс MEGOGO пропонує кілька пакетів з різним набором включеного контенту (телеканали, фільми, передачі, блогери та ін.). Компанія Бест також має кілька тарифів швидкісного інтернету. Клієнти Бест мають можливість обрати зручну комбінацію послуг Бест та сервісу MEGOGO. Це можна зробити в особистому кабінеті Бест.

Ознайомитись з пакетами каналів

Служба технічної підтримки BEST завжди рада допомогти, якщо у Клієнта виникли питання. Для зручності є кілька каналів зв’язку:

тел 044 377 7 377

форма зворотнього зв’язку

тг-бот https://t.me/best_assist_bot

Більше якісного контенту та корисних сервісів для Клієнтів Бест!

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: