Бест Інтернет

Наказ № 26/04 від 26 квітня 2022 року

З 1-го травня 2022 року внести відповідні зміни в тарифах на послугу доступу Інтернет від Компанії “Бест” на території Києва та Київської області.

1. Тарифні плани “Місто”  на послуги Інтернет у багатоповерхових будинках: Київ, Ірпінь, Буча, Боярка, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Гостомель, Коцюбинське, Обухів, Блиставиця, Горенка, Михайлівка – Рубежівка.

1.1. Пільговий* – ціну змінено зі 135 на 150 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 100 Мбіт/с.

2. Тарифні плани “Місто”  на послуги Інтернет у приватному секторі: Київ, Ірпінь, Буча, Боярка, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Гостомель, Коцюбинське, Обухів, Блиставиця, Горенка, Михайлівка – Рубежівка.

2.2. Діловий ПС – ціну змінено зі 195 на 200 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 300 Мбіт/с.

*Тариф для абонентів, які переходять від інших провайдерів, а також для людей з інвалідністю 1 та 2 груп, учасників АТО (за посвідченням). Термін дії тарифу – 2 роки з моменту підтвердження пільги. Після закінчення цього терміну даний тариф автоматично буде змінено на Студентський. Для продовження пільгових умов абонент має знову підтвердити наявність пільги у офісі Компанії.

Абоненти у яких підключено тарифний план, швидкість в якому більша, ніж 100 Мбіт/сек, зобов’язані самостійно звернутись у абонентський відділ, замовити виклик майстра. Майстер перевірить абонентський кабель, та за потреби замінить обладнання або порт абонента, оплата за виїзд становить 100 грн, послуги заміни кабеля та операторського обладнання виконуються безкоштовно. 

 Для користування гігабітним тарифним планом абонент зобов’язаний завчасно самостійно придбати роутер з гігабітним WAN портом та WiFi 5 або 6 покоління.

Внести відповідні зміни до розцінок на офіційному сайті.

Ознайомити менеджерів зі змінами в умовах тарифікації для вказаних послуг.

Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

26 квітня 2022 року                                                             Директор _______ Зіневич О.О.

Акції та програми лояльності

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Тарифні плани Передмістя 2022

Підключити просто зараз! Чому підключити Інтернет вартосаме від провайдера «Бест»? Тарифи швидкістюдо 1 Гб/сек Нова сучасна оптоволоконна мережа Created by potrace 1.10, written by Peter

Читати далі »

Переходь на Бест! Підключай квартиру — Безкоштовно!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” – Безкоштовно! Вартість пакету послуг з аналоговим кабельним

Читати далі »