Бест Інтернет

Наказ № 26/04 від 26 квітня 2022 року

З 1-го травня 2022 року внести відповідні зміни в тарифах на послугу доступу Інтернет від Компанії “Бест” на території Києва та Київської області.

1. Тарифні плани “Місто”  на послуги Інтернет у багатоповерхових будинках: Київ, Ірпінь, Буча, Боярка, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Гостомель, Коцюбинське, Обухів, Блиставиця, Горенка, Михайлівка – Рубежівка.

1.1. Пільговий* – ціну змінено зі 135 на 150 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 100 Мбіт/с.

2. Тарифні плани “Місто”  на послуги Інтернет у приватному секторі: Київ, Ірпінь, Буча, Боярка, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Гостомель, Коцюбинське, Обухів, Блиставиця, Горенка, Михайлівка – Рубежівка.

2.2. Діловий ПС – ціну змінено зі 195 на 200 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 300 Мбіт/с.

*Тариф для абонентів, які переходять від інших провайдерів, а також для людей з інвалідністю 1 та 2 груп, учасників АТО (за посвідченням). Термін дії тарифу – 2 роки з моменту підтвердження пільги. Після закінчення цього терміну даний тариф автоматично буде змінено на Студентський. Для продовження пільгових умов абонент має знову підтвердити наявність пільги у офісі Компанії.

Абоненти у яких підключено тарифний план, швидкість в якому більша, ніж 100 Мбіт/сек, зобов’язані самостійно звернутись у абонентський відділ, замовити виклик майстра. Майстер перевірить абонентський кабель, та за потреби замінить обладнання або порт абонента, оплата за виїзд становить 100 грн, послуги заміни кабеля та операторського обладнання виконуються безкоштовно. 

 Для користування гігабітним тарифним планом абонент зобов’язаний завчасно самостійно придбати роутер з гігабітним WAN портом та WiFi 5 або 6 покоління.

Внести відповідні зміни до розцінок на офіційному сайті.

Ознайомити менеджерів зі змінами в умовах тарифікації для вказаних послуг.

Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

26 квітня 2022 року                                                             Директор _______ Зіневич О.О.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: