Бест Інтернет

Інтернет у квартирі

Міська мережа БЕСТ. (Київ і Київська область)

Ні для кого не секрет, що на дворі ера тотальної комп’ютеризації – зараз комп’ютер встановлений практично в кожному будинку і квартирі, а бувають випадки, коли в одній сім’ї є більше одного комп’ютера або ноутбука.

Часто, користувачі пов’язують свої комп’ютери в локальну мережу, для обміну інформацією – вподобаною музикою, кумедним відео, фотографіями… Так само, локальна мережа дозволяє грати в улюблені ігри разом зі своїми родичами або гостями.

Але, як бути, якщо Ви хочете обмінятися інформацією або зіграти в комп’ютерну гру з другом, що живе на іншому кінці міста?

Немає нічого простіше!

Міська мережа БЕСТ – це величезна локальна мережа з тисячами підключених абонентів, серед них, швидше за все, є і Ваші друзі!

Підключіться, і ви зможете безкоштовно* обмінюватися інформацією з вашими друзями, використовувати загальні ресурси мережі, а також отримувати якісний, високошвидкісний Інтернет за найдоступнішими цінами!

Підключайтеся вже сьогодні, і Ви зможете самі переконатися в доступності сучасних телекомунікаційних послуг!

* У будь-якому вибраному Вами пакеті, Ви НЕ СПЛАЧУЄТЕ користування локальною мережею – оплачується лише доступ до мережі Інтернет.

Список каналів для тарифів: