Бест Інтернет

До уваги користувачів мережі «Макнет»!

Компанія «Бест» та мережа «Макнет» об’єднали зусилля для надання якісних послуг абонентам Рубежівки, Ворзеля, Забуччя, Лісного та Червоного Хутора!

Компанія «Бест» проводить масштабну модернізацію мережі для того, щоб кожен абонент мав високу швидкість Інтернету та стабільний сервіс. 

Всі абоненти мережі Макнет будуть переключені зі 100 Мбітного обладнання на Гігабітне за акційним тарифом «1Гбіт/сек за 100 грн/міс*». Залишок балансу для всіх абонентів буде збережено**.

Якщо Ви є абонентом Макнет, маєте проблему з підключенням і Вам не телефонували наші менеджери щодо переключення, Вам необхідна консультація, будь ласка, зверніться за номером: +380 44 377 7 377 або замовте дзвінок через форму https://best.net.ua/callback/

Для зручності наших клієнтів ми встановили термінали для оплати за Інтернет без комісії за адресами: Михайлівка-Рубежівка, вул. Першотравнева, 1-А (маг. “Центр”) і вул. Хутірська, 66-А, магазин “Хуторець”.

Також усі абоненти автоматично візьмуть участь у розіграші призів від нашої Компанії, а саме: щомісяця розігрується 3 потужних маршрутизатори 6-го покоління і кожні 3 місяці – сучасний смарт-телевізор Самсунг.

З повагою, Адміністрація Компанії «Бест»

* тариф діятиме до 1.03.2022 року. Після закінчення терміну клієнт буде автоматично переведений на найдешевший тариф, якщо він не обрав іншого в особистому кабінеті.

** Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені до іншого абонента.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: