Бест Інтернет

Обладнання для кабельного телебачення

Цифрове телебачення активно увійшло в наше життя, поступово і впевнено витісняє застаріле, аналогове телебачення як з ефіру, так і з мереж кабельних операторів. Згідно покладених на себе зобов’язань, Україна зобов’язується повністю вимкнути аналогове мовлення і перейти на цифрове не пізніше 17 липня 2015 року.

Висока якість картинки, впевнений сигнал – саме цей сервіс сьогодні актуальний серед звичайних людей.

Технології цифрового телебачення підтримують стандарт HDTV (телебачення високої чіткості). Тепер у кожного є можливість скористатися цими та іншими благами та досягненнями сучасних телевізійних технологій.

Чи потрібен спеціальний телевізор?

Для підключення послуги цифрового телебачення стандарту DVB- C підійде звичайний сучасний телевізор, що має стандартний антенний вхід  і/або scart-вхід і/чи НЧ-вхід («тюльпан») тощо. За їх допомоги до телевізора підключається приставка-декодер/сет-топ бокс/телевізійний приймач/ресивер.

Чи складно підключити приставку до телевізора?

Процес установки телевізійної приставки так само простий, як і підключення антени до телевізора. За необхідності, Ви можете впоратися з цим самостійно. Просто вставте кабель одним кінцем у спеціальний вхід на приставці-декодерові, а іншим – в телевізор у відповідний роз’єм.

Чи потрібно додаткове обладнання до телевізора?

Необхідність в додатковому обладнанні залежить від Вашого телевізора… Як правило, потрібно придбати ресівер одного з типів. Тип такого ресивера залежить від того, якого типу телевізор ви будете підключати до сервісу цифрового кабельного телебачення, і що служитиме джерелом сигналу. 


Список каналів для тарифів: