Бест Інтернет

З метою забезпечення безперервної подачі сигналу ми вводимо додаткову надбавку до тарифу для PON абонентів.

Шановні абоненти, ситуація з відключеннями електроенергії погіршується, третю ніч більша частина області були без електроенергії ВІСІМ та більше годин, у зв’язку із цим на частині вузлів акумулятори майже розрядилися.


Ситуація ускладнюється зі зниженням температури. За низької температури зменшується час автономної роботи акумуляторів та суттєво збільшується час їх заряду.
У деяких районах Київщини напруга опускається нижче 200 вольтів. У таких умовах вирішальним фактором є живлення технічних площадок від генераторів.

Компанія Бест має понад 50 генераторів потужністю від 1 до 50 кВт, та живить ними свої технічні майданчики, щоденно на ці потреби ми витрачаємо близько тони бензину та дизельного палива.

З метою забезпечення безперервної подачі сигналу у Києві та Київській області з 15 грудня 2022 року ми вводимо додаткову надбавку до тарифу для PON абонентів, 1 гривня на день за умови, що статус послуги Інтернет у абонента “Активно” (абонент користується послугами).


Така надбавка дозволить частково компенсувати непередбачувані витрати, які не враховані у регулярному тарифі та дозволить забезпечити коефіцієнт доступності послуги Інтернет на рівні не нижче 98% мережі в цілому, та 99,7 для 90% абонентів підключених за технологією оптика у квартиру/будинок.


Ми залучимо додаткові бригади, єдиною задачею яких буде підтримання працездатності ключових вузлів яких є близько 100 у Києві та області.

Звертаємо Вашу увагу, що ми не будемо списувати кошти з мешканців багатоквартирних будинків підключених за технологією Ethernet, але наполегливо радимо таким абонентам придбати генератори та звертатись до нас, щоб заживлювати технічні площадки доступу до мережі Інтернет для подачі сигналу у квартири.

Дякуємо за те що Ви з нами, Бест працює для Вас цілодобово та без вихідних.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: