Бест Інтернет

Сплатити карткою через сайт Portmone

Здійснити платіж через систему Portmone може кожен, адже усі кроки прості та зрозумілі. Якщо ви тільки знайомитеся із цією платіжною системою, достатньо один раз ввести дані картки та оплатити за телекомунікаційні послуги. За бажанням ви можете зареєструватися на цьому порталі, що допоможе зберегти вашу картку (щоб не вводити її реквізити кожного разу). Рекомендуємо обачно ставитися до ваших платіжних даних, адже усі подібні дії ви виконуєте на власний ризик.

Крок 1

Перейдіть на сайт платіжної системи та переконайтеся, що логотип належить нашій компанії. Після цього введіть ваш номер угоди та суму поповнення. Уважно перевірте внесені дані та натисніть кнопку «Оплатити».

image 12 1024x574 - Сплатити карткою через сайт Portmone - news

Крок 2

Вкажіть у відповідному полі вашу електронну адресу. Це необхідно для того, щоб платіжна система могла відправити вам квитанцію про успішно здійснений платіж. Після цього уважно заповніть поля з реквізитами вашої платіжної картки та натисніть кнопку «Сплатити».

image 2 1024x864 - Сплатити карткою через сайт Portmone - news

Крок 3

Після того, як ви натиснете кнопку «Сплатити» (зазначену на скріншоті «Кроку 2»), сайт відкриє діалогове вікно, у якому вам необхідно погодитися із сумою комісії даного сервісу. Після того, як ви натиснете кнопку «ОК», відкриється сторінка з підтвердженням платежу вашої VISA/Mastercard картки. На ваш телефон надійде смс-повідомлення з кодом підтвердження операції, який необхідно ввести у відповідне поле на комп’ютері. Після верифікації платіж буде здійснено, а на вашу електронну адресу (зазначену у «Кроці 2») надійде лист з квитанцією. Радимо зберегти її до зарахування коштів на ваш особовий рахунок.

Інструкцію завершено. Дякуємо, що ви з нами!

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: