Бест Інтернет

Сплатити карткою через сайт EasyPay

Платіжна система EasyPay мало чим відрізняється від інших подібних ресурсів. Сервіс доступний для всіх користувачів, навіть незареєстрованих. Хоча авторизовані користувачі мають ряд переваг, на кшталт шаблонів для платежів, регулярних автоматичних платежів та можливості зберегти свою карту і не вводити її реквізити при кожному здійсненні платежу. Реєструватися чи ні – обираєте ви. Ми рекомендуємо обачно ставитися до ваших платіжних даних, оскільки усі маніпуляції з ними ви проводите на власний розсуд. Щоб виконати оплату за послуги Компанії «Бест» достатньо виконати 3 прості кроки.

Крок 1

Відвідати платіжну систему та переконатися, що логотип належить нашій компанії. Уважно введіть номер вашої угоди та суму поповнення. Після перевірки введених даних натисніть на кнопку «Підтвердити».

image 9 - Сплатити карткою через сайт EasyPay - news

Крок 2

EasyPay дозволяє поповнити рахунок різними шляхами. Є кілька опцій: оплата картою, електронним гаманцем MasterPass або мобільними грошима. Ми рекомендуємо обрати спосіб оплати банківською карткою, але це лише рекомендація для слідування інструкції. Уважно введіть реквізити банківської картки та натисніть кнопку «Оплатити».

image 10 - Сплатити карткою через сайт EasyPay - news

Крок 3

Система переправить вас на сторінку підтвердження платежу. Ви можете звірити усі дані, поки очікуєте смс-повідомлення з кодом підтвердження. Уведіть код у відповідне поле та натисніть на кнопку «Submit». Платіж буде виконано, а платіжна система EasyPay запропонує відправити квитанцію платежу на вашу електронну адресу. Рекомендуємо зберігати квитанцію до зарахування коштів.

Інструкцію завершено. Дякуємо, що ви з нами!

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: