Бест Інтернет

Наказ № 25/01 від 25 січня 2023 року.


Внести відповідні зміни до регламенту виконання робіт по підключенню абонентів.


1. Перевірка технічної можливості від фізичних та юридичних осіб, термін виконання – один робочий день.

2. Встановити термін підключення для багатоповерхових будинків, у яких подано PON-сигнал та збудована оптична розподільча мережа, від 7 до 20 робочих днів з моменту укладання Договору та оплати.

3. Встановити доплату за термінове виконання заявки на підключення оптичним волокном за технологією PON у будинках, де побудовано PON-мережу + 900 грн до основної оплати. Такі заявки виконуються поза основною чергою, термін виконання до 5-ти робочих днів, можливість виконання заявки має бути підтверджена інженером окремо.

4. Для багатоповерхових будинків у яких не подано PON-сигнал та не збудована оптична розподільча мережа, термін виконання заявки з моменту укладання Договору та оплати – до 45 робочих днів.

5. Термін підключення у приватному будинку з моменту укладання Договору та оплати – від 10 до 14 робочих днів. Термінова заявка на підключення приватного сектора +900 грн, термін виконання до 5 робочих днів.

6. Термін виконання заявки на ремонт – від 1 до 3 робочих днів.

7. Вартість ONU встановити на рівні 600 грн.

8. Для заявок на перехід на PON поданих до 25.01.2023 року діє термін виконання до 90 днів. 

9. У разі якщо абонент не буде підключений за 90 днів, а протермінування становитиме від 1 до 30 днів, Компанія у якості компенсації надає один місяць користування послугою безкоштовно. Якщо протермінування підключення становить від 31 до 60 днів, абонент отримує 2 місяці користування послугою без оплати. Якщо протермінування підключення становить понад 60 днів, підключення такого абонента виконується  за кошти Компанії Бест, плата за таке підключення не стягується.

Для нарахування компенсації абоненту потрібно самостійно звернутись у абонентський відділ після підключення.

Ознайомити співробітників зі змінами в регламенті виконання робіт, зміни у регламенті набувають чинності 26.01.2023 року.

Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

25 січня 2023 року                                                      Директор _______ Зіневич О.О.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: