Бест Інтернет

Наказ № 21/12 від 21 грудня 2021 року.

З 1-го січня 2022 року внести відповідні зміни в тарифах на послуги доступу Інтернет та Кабельного Телебачення від Компанії “Бест” та умови обслуговування абонентів на території Києва та Київської області.

1. Тарифні плани на послуги Інтернет у багатоповерхових будинках:

  • Престижний – ціну знижено з 300 до 240 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 1 Гбіт/сек. \
  • Реальний – ціну змінено зі 180 на 190 гривень за 30 календарних днів, швидкість збільшено з 300 до 500 Мбіт/с.
  • Студентський – ціну змінено зі 150 на 160 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 100 Мбіт/с.
  • Пільговий* – ціну змінено зі 130 на 135 гривень за 30 календарних днів, швидкість до 100 Мбіт/с.

2. З 1 січня 2022 року період тарифікації за послуги Кабельного Телебачення – 30 календарних днів.
Вартість пакету Цифрового Кабельного телебачення Преміум HD без послуги Інтернет встановлено на рівні 180 гривень за перший телевізор та 100 гривень за кожен наступний телевізор.
Вартість пакету Цифрового Кабельного телебачення Преміум HD із послугою Інтернет буде коштувати 100 гривень за кожний телевізор.

3. З 1 січня 2022 року період тарифікації за послуги Інтернет у приватному секторі – 30 календарних днів.

*Тариф для абонентів, які переходять від інших провайдерів, а також для людей з інвалідністю 1 та 2 груп, учасників АТО (за посвідченням). Термін дії тарифу – 2 роки з моменту підтвердження пільги. Після закінчення цього терміну даний тариф автоматично буде змінено на Студентський. Для продовження пільгових умов абонент має знову підтвердити наявність пільги у офісі Компанії.

Абоненти, у яких підключено тарифний план, швидкість в якому більша ніж 100 Мбіт/сек, зобов’язані самостійно звернутися до абонентського відділу та замовити виклик майстра. Майстер перевірить абонентський кабель та, за потреби, замінить обладнання або порт абонента. Оплата за виїзд становить 100 грн, послуги із заміни кабеля та операторського обладнання виконуються безкоштовно. 

Для користування гігабітним тарифним планом абонент зобов’язаний завчасно самостійно придбати роутер із гігабітним WAN портом та WiFi 5 або 6 покоління.

Внести відповідні зміни до розцінок на офіційному сайті.

Ознайомити менеджерів зі змінами в умовах тарифікації для вказаних послуг.

Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

21 грудня 2021 року Директор _______ Зіневич О.О.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: