Бест Інтернет

Наказ № 20/04 від 20 квітня 2022 року

З 20-го квітня 2022 року внести відповідні зміни в тарифах на послуги доступу Інтернет та Кабельного Телебачення від Компанії “Бест” та умови обслуговування абонентів на території Києва та Київської області.

1. З 20-го квітня  2022 року затвердити розцінки “Передмістя 2022”, які будуть діяти для абонентів з багатоквартирних та приватних будинків у наступних населених пунктах: Васильків, Українка, Бородянка, Немішаєве, П.Борщагівка, С.Борщагівка, Бабинці, Білогородка, Бондарня, Вабля, Вишняки, Гаврилівка, Галинка, Гореничі, Дерев’яна, Діброва, Дмитрівка, Дмитрівка (Бородянський район), Дружня, Забуччя, Загальці, Капітанівка, Клавдієво-Тарасове, Крюківщина, Козинці, Качали, Луб’янка, Лісове, Микуличі, Мироцьке, Майданівка, Мила, Мирча, Нова Гребля, Нове Залісся, Небрат, Нова Буда, Новий Корогод, Озера, Пороскотень, Петрушки, Петрівське, Пісківка, Пилиповичі, Поташня, Перше Травня, Росавка, Раківка, Стоянка, Слобода, Тарасівщина, Торф’яне, Трипілля, Чайка, Чабани, Червоний Хутір, Шпитьки, Щасливе (котеджне містечко).

Тарифні плани Передмістя 2022

Для квартир:

  • Сотня – швидкість до 100 Мбіт/сек – 140 грн.
  • Триста  – швидкість до 300 Мбіт/сек – 160 грн.
  • Гігабіт – швидкість до 1 Гбіт/сек + Кабельне Телебачення (100 каналів) – 180 грн. Реальна ІР-адреса – додатково 100 грн. 

Для приватних будинків:

  • Сотня ПС (приватний сектор) – швидкість до 100 Мбіт/сек – 140 грн.
  • Триста ПС (приватний сектор) – швидкість до 300 Мбіт/сек – 160 грн.
  • Гігабіт ПС (приватний сектор) – швидкість до 1 Гбіт/сек – 180 грн. Реальна ІР-адреса – додатково 100 грн. 

Тарифи діють для нових абонентів, які підключилися з 01.01.2022 року.

Раніше підключені абоненти з населених пунктів, перелічених вище також мають змогу перейти на один з тарифів “Передмістя 2022” за умови, якщо приведуть друга на підключення до мережі Інтернет. 

2. Розцінки на підключення послуг Інтернет та Кабельного Телебачення:

Підключення послуги Інтернет для нових абонентів у багатоквартирному будинку – 200 грн.
Підключення послуги Кабельного Телебачення  для  нових абонентів у багатоквартирному будинку, 1 телевізор – 200 грн.
Підключення послуги Інтернет для нових абонентів у приватному будинку до 100 м -1500 грн (вартість обладнання ONU враховано). Кожні наступні 50 метрів – 500 грн, 100 метрів – 1000 грн.

3. При підключенні послуг Інтернет та Кабельного Телебачення абонент зобов’язаний сплатити абонплату за перший місяць користування послугою.


Період тарифікації – 30 календарних днів.

Внести відповідні зміни до розцінок на офіційному сайті. Ознайомити менеджерів зі змінами в умовах тарифікації для вказаних послуг.

Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

20 квітня 2022 року Директор _______ Зіневич О.О.

Акції та програми лояльності

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Тарифні плани Передмістя 2022

Підключити просто зараз! Чому підключити Інтернет вартосаме від провайдера «Бест»? Тарифи швидкістюдо 1 Гб/сек Нова сучасна оптоволоконна мережа Created by potrace 1.10, written by Peter

Читати далі »

Переходь на Бест! Підключай квартиру — Безкоштовно!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” – Безкоштовно! Вартість пакету послуг з аналоговим кабельним

Читати далі »