Бест Інтернет

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила ретрансляцію 28 російських телеканалів

До уваги користувачів послуги Кабельного телебачення!

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила ретрансляцію 28 російських телеканалів.

Повідомляємо, що на засіданні Національної ради 17.03.2016 ухвалено рішення щодо внесення змін до рішення № 652 від 02.04.2008 «Про затвердження Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Відповідно з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, вилучено 14 програм: «Радость моя», «Музыка Первого», «Оcean–TV», «HD Life», «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», «STV», «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино», «Drive», «Мать и дитя».

Рішення набуває чинності через місяць з моменту його оприлюднення.

Та нагадуємо , що Рішення № 140 від 11.02.2016 НАБУЛО ЧИННОСТІ!!! (зі змінами відповідно до рішення № 315 від 10.03.2016) із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України вилучено 14 програм: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон ТВ», «Парк развлечений», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далёкое и близкое», «Настоящее страшное телевидение», «Сарафан».

Прошу урахувати у Вашій роботі.

З повагою,

Олександр Бойко

Представник Національної ради у Київській області

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

З повагою, ТДВ ” Компанія ” Бест”.

Акції та програми

fotka ng 300x300 - Графік роботи наших офісів на вихідні та святкові дні.

Графік роботи наших офісів на вихідні та святкові дні.

Шановні абоненти та співробітники “Компанії”” Бест”!Вітаємо вас із світлими святами Нового року та Різдва Христового!Бажаємо, аби свята були радісними, рік новий став для вас роком

Читати далі »