Бест Інтернет

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила ретрансляцію 28 російських телеканалів

До уваги користувачів послуги Кабельного телебачення!

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила ретрансляцію 28 російських телеканалів.

Повідомляємо, що на засіданні Національної ради 17.03.2016 ухвалено рішення щодо внесення змін до рішення № 652 від 02.04.2008 «Про затвердження Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Відповідно з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, вилучено 14 програм: «Радость моя», «Музыка Первого», «Оcean–TV», «HD Life», «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», «STV», «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино», «Drive», «Мать и дитя».

Рішення набуває чинності через місяць з моменту його оприлюднення.

Та нагадуємо , що Рішення № 140 від 11.02.2016 НАБУЛО ЧИННОСТІ!!! (зі змінами відповідно до рішення № 315 від 10.03.2016) із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України вилучено 14 програм: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон ТВ», «Парк развлечений», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далёкое и близкое», «Настоящее страшное телевидение», «Сарафан».

Прошу урахувати у Вашій роботі.

З повагою,

Олександр Бойко

Представник Національної ради у Київській області

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

З повагою, ТДВ ” Компанія ” Бест”.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: