Бест Інтернет

Інформаційне повідомлення

Шановні абоненти!

 15 та 16 січня 2017 року на мережу Компанії Бест було здійснено ряд хакерських DDOS атак, через що було порушено працездатність мережі і тимчасово виведено з ладу маршрутизуюче обладнання ядра мережі. Користувачі відчували погіршення якості Інтернет сервісу у період з 22 до 24 години, була відсутня маршрутизація з частиною мережі Інтернет (здебільшого світовий сегмент), сумарний час погіршення сервісу склав близько 4 годин, атаки здійснювалися у час найбільшого навантаження на мережу у неділю та понеділок.

Хакерські атаки відбувалися в тому числі на наші DNS сервери, через що частина абонентів відчувала уповільнення у відкритті веб сторінок, та дискомфорт під час перегляду відео. Саме тому ми радимо у якості вторинного DNS встановлювати адреси Google DNS 8.8.8.8 або 8.8.4.4.

Наша компанія веде свою дільність близько 15 років, нашим основним пріоритетом завжди була висока якість послуг, а основною цінністю для нас є Клієнти та Співробітники. Останнім часом ми спостерігаємо аномально високу кількість інцидентів, які погіршують якість сервісу. З приводу атак, які здійснювалися, ми звернулися до кіберполіції щодо відкриття кримінального провадження за фактом незаконного втручання у діяльність телекомунікаційного оператора.

Нам шкода, що багатьом з Вас не вдалося додзвонитися до співробітників нашого колл-центру, до якого підключено більше 100 зовнішніх телефонних ліній. На жаль, при ddos-атаці блокується не тільки доступ до сервісу Інтернет, а й наші телефонні лінії, і ми не здатні обробити усіх дзвінків, що надходять від наших абонентів: абоненти чують – зайнято або тишу в телефонній слухавці, вдається обробити лише незначну частину вхідних викликів. Ми звертаємо Вашу увагу, що частина номерів у нас змінилася, а перелік актуальних телефонів Ви завжди можете знайти на нашому сайті у розділі Контакти.

Ми підкреслюємо, що у випадках аварійних ситуацій Ви маєте змогу отримувати оперативну інформацію за допомогою нашої сторінки в facebook https://www.facebook.com/bestnetua/, підписуйтеся та матимете актуальну інформацію з перших вуст.

 Наша Компанія докладає максимум зусиль для забезпечення сервісу на належному рівні, технічна група швидко реагує на проблемні ситуації та моніторить ситуацію в цілодобовому порядку. Натомість ми віддаємо належне Вашому терпінню, усвідомлюємо Вашу потребу в якісному сервісі та дякуємо за розуміння.

 Всім абонентам, які мали активний баланс на момент інцидентів, описаних вище, ми повернули кошти за три дні роботи на рахунок, відповідні проводки Ви можете побачити у своєму персональному кабінеті.   

Колектив нашої Компанії ще раз перепрошує за незручності і зичить Вам гарного настрою!

bezymyannyj - Інформаційне повідомлення - news

Акції та програми лояльності

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Тарифні плани Передмістя 2022

Підключити просто зараз! Чому підключити Інтернет вартосаме від провайдера «Бест»? Тарифи швидкістюдо 1 Гб/сек Нова сучасна оптоволоконна мережа Created by potrace 1.10, written by Peter

Читати далі »

Переходь на Бест! Підключай квартиру — Безкоштовно!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” – Безкоштовно! Вартість пакету послуг з аналоговим кабельним

Читати далі »

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами.У рамках програми Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі

Читати далі »