Бест Інтернет

Акція на безкоштовне підключення приватного сектору!

Акція “Літо 2016” – отримай підключення приватного будинку у подарунок!!!

До уваги абонентів, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів, Боярка.

 Не змарнуйте літо, підключайте БЕЗКОШТОВНО Інтернет від Компанії Бест!!!

 Умови акції:
 Кожний бажаючий може підключити швидкісний безлімітний Інтернет від Компанії “Бест” за 0.00 грн, якщо його будинок знаходиться на відстані не більше ніж 150 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі.
 Для підключення на пільгових умовах абонент має обрати тарифний план Престижний (швидкість доступу до 1 Гбіт/с) вартістю 250 грн/міс без права зміни на нижчий і без права блокування послуги протягом 24 місяців.

 Для підключення необхідно:

 Залишити заявку для визначення технічної можливості.
 Підійти до офісу для оформлення договору та сплатити  960 грн  за обладнання (FoxGateONU 1001w) та 500 грн за перший і другий місяці користування послугою.

 Очікувати на виїзд бригади протягом 30 робочих днів.

 Акція діє лише для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.

Акція діє з 01 червня 2016 року до 31 жовтня 2016 року.

Акції та програми лояльності

6 дорівнює 7

СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 6 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 1 місяць користування послугою Інтернет. Для самостійної активації

Читати далі »

10 дорівнює 12

  СУТЬ АКЦІЇ:У разі здійснення разового платежу у сумі за 10 календарних місяців абонент отримує бонус – додатково 2 місяці користування послугою Інтернет. Для самостійної

Читати далі »

Список каналів для тарифів: