А що, якщо я не можу налаштувати цифрове телебачення?

Розповсюджені питання про телебачення (і не тільки)

За даними Американської асоціації кінокомпаній (MPAA) кількість підписників на сервіси потокової трансляції у цьому році уперше перевищила кількість клієнтів, які переглядають кабельне телебачення. Проте кабельне телебачення досі користується попитом! Поговоримо про підключення, використання та проблеми, що стосуються аналогового та цифрового кабельного телебачення.
 
Витяг із дзвінка до техн.підтримки
« - Доброго дня! У мене не показують кабельні канали. Ви погано надаєте цифрове кабельне!
- Доброго дня. Ви користуєтеся послугами аналогового телебачення від нашої компанії. У Вас не підключене цифрове телебачення!
- Я не знаю про що ви говорите, у мене кабельні цифрові канали і вони не працюють… »
 
Що таке кабельне телебачення?
 
Кабельне телебачення – це модель телевізійного мовлення, де телесигнал передається через прокладений до користувача кабель. У свою чергу сигнал може бути аналоговим та цифровим. Ось чому співробітники технічної підтримки розділяють послугу на аналогове кабельне телебачення та цифрове кабельне телебачення.
 
Підключення кабельного телебачення.
 
Коли ми щось обираємо ми порівнюємо ціни, відгуки, шукаємо максимальній варіант пропозиції за конкретну ціну. Але ми не витрачаємо час на думки, як це створили, привезли і т.д. Перед проведенням кабеля до телевізору клієнта побудовано велику мережу  із оптоприймачів та кабелів від вузлової станції до конкретного будинку. Щоб телевізор отримував аналоговий або цифровий сигнал виконано велику роботу від документального до фізичного аспекту діяльності. Купуючи послугу кабельного телебачення, клієнт може бути певен, що усі роботи з надання якісного сигналу виконані успішно.
 
Налаштування аналогового та цифрового телебачення.
 
Щоб налаштувати аналогове телебачення, необхідно підключити телевізійний кабель до телевізора. Зайти у налаштування «Канали» або «Трансляція» та виконати автоматичний пошук каналів. Телевізор може запитати кабельні параметри пошуку. У випадку аналогового формату необхідно обрати:
 • Тип сигналу – кабель (не антена);
 • Тип пошуку – аналогове телебачення.
Зачекати завершення сканування каналів. Після усіх маніпуляцій переглядати 52 канали разом із смачною кавою.
 
Щоб налаштувати цифрове телебачення, необхідно здійснити більше кроків. Підключення цифрового телебачення до телевізора - це, перш за все підтримка ним формату DVB-C (або наявність приставки з підтримкою такого формату). Далі купується САМ-модуль з карткою доступу, що програмується на відповідний пакет цифрового телебачення. Далі необхідно виконати перелік маніпуляцій з налаштування телевізора:
 
 • Необхідно підключити САМ-модуль зз карткою доступу до телевізора;
 • Зайти у налаштування ТВ, що відповідають за САМ і переконатися, що телевізор її розпізнав;
 • Тепер знадобляться налаштування, що відповідають за пошук каналів;
 • Параметри пошуку необхідно налаштувати таким чином:
  Початкова частота – 298 МГц (298 000 Гц);
  Кінцева частота – 466 МГц (466 000 Гц);
  Модуляція – 256 QAM;
  Швидкість передачі – 6875 Ks/s;
  Крок – 1 чи 2 (обрати мінімальний із запропонованих);
  Країна – Україна (Угорщина або Фінляндія);
  Зберегти параметри.
 • Переходимо до розділу «Автосканування»:
  Тип сигналу – кабель (не антена);
  Тип пошуку – цифрове телебачення або цифрове + аналогове телебачення;
  Метод – повний пошук каналів.
Телевізор почне сканування усіх частот із заданим кроком. Після завершення буде відображено канали цифрового формату у відмінній якості згідно обраного пакету. Приємного перегляду!
 
Вирішення розповсюджених проблем трансляції.
 
Інколи при перегляді улюбленого фільму помічаєш додаткові артефакти на екрані чи незрозумілий шум або полосу. Розберемо проблеми, що стосуються аналогового телебачення.
 
 • «Чорний (синій) екран» інформує про відсутність сигналу. Трапляється це за 2 факторами – від’єднаний (не повністю підключений) телевізійний кабель або проблема з обладнанням провайдера у будинку. Щоб це перевірити необхідно підключити/перепідключити кабель. Якщо проблема не зникла, зателефонувати до технічної підтримки.
 • «Сніг», «Рябить», «Полоси» і т.д. символізують проблеми із сигналом. У такому випадку необхідно перевірити щільність підключення кабелю до телевізору (якщо телевізорів декілька, необхідно перевірити ТАП-и та місця усіх з’єднань). Якщо усі маніпуляції не допомагають вирішити проблему, зателефонуйте до технічної підтримки, опишіть суть звернення та оформіть заявку на виклик спеціаліста.
 • «Сигнал кодований» «Немає прав для перегляду» і т.д. Ваш телевізор відобразив канали цифрового формату, що не входять у послугу аналогового телебачення. Якщо таких каналів багато і вони йдуть першими у списку, варто переглянути як транслюються останні за списком канали (тобто не 1, а 99 канал, 98 канал і т.д.). Імовірніше, там гарно працює аналогове телебачення без жодних проблем. Якщо такий список каналів не влаштовує, виконайте повний пошук лише аналогових каналів.
Цифрове телебачення має менше проблем в трансляції, ось деякі з них:
 
 • «Сигнал кодований». Така проблема трапляється, коли відобразилися канали інших пакетів трансляції, послуга цифрового телебачення не оплачена або трапився збій з кодуванням карти доступу. У першому і другому випадку вихід з положення ясний, у третьому необхідно зв’язатися з технічною підтримкою для виконання «синхронізації» між сервером провайдера та картою доступу.
 • «Кубики», «Фрізи» картинки – інформують про проблему з сигналом. Допоможе її вирішити перепідключення телевізійного кабелю до телевізора. Якщо проблема не вирішується, тоді  необхідно зв’язатися з технічною підтримкою.
 • «Неправильне мовлення каналу». Така проблема досить рідкісне явище, проте вирішується налаштуваннями відповідного каналу. Достатньо обрати правильну доріжку мовлення і все стане на свої місця.
Обіцяне «і не тільки»
 
Найближчим часом (середина або кінець квітня 2019 року) до переліку наданих послуг ми додамо послугу ОTT-телебачення. Така пропозиція прийдеться до душі жителям приватного сектору, де ми не підключаємо кабельне телебачення або тим клієнтам, яких не влаштовує підбір каналів чи їх якість. Послуга ОТТ-телебачення буде транслювати цифрові телеканали а також вміщати у себе фільмотеку популярних фільмів. Доступна така функція буде усім власникам послуги Інтернет. Детальніше про ОТТ трохи згодом.


Основні розділи

 • Тарифи інтернет
 • Оплата
 • Тарифи для приватного сектору
 • Тарифи телебачення
 • Покриття
 • Техпідтримка
 • Контакти
 • Facebook

Акції та програми лояльності.

Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×