А що, якщо я не розумію необхідності змінення налаштувань на DHCP?

Переваги технології DHCP. Сучасно, швидко, результативно.

З розвитком і популяризацією сучасних пристроїв та технологій, користувач стає усе більш вибагливим. І це закономірно, оскільки галузь маркетингу та реклами також стрімко розвивається. На сьогоднішній день вже недостатньо просто створити «продукт», необхідно докласти максимум зусиль, щоб він був інтуїтивно зрозумілим, зручним, відмовостійким та корисним. У клієнта немає часу розбиратися з усіма критеріями. Якщо вони не зрозумілі і не працюють одразу, він знайде іншу, ідентичну та конкурентну послугу за ті ж кошти, де не потрібно нічого додаткового – можна просто купити та користуватися.
 
Така життєва позиція стосується усіх областей буденного життя: коли закінчуються кошти, не потрібно бігти та шукати банкомат, можливо зразу розрахуватися карткою; черги у банках та до лікарів вже не такі виснажливі, оскільки можна записатися онлайн і прийти у відповідний час; покупки товарів та послуг через Інтернет спрощують походи до ідентичних магазинів – усе це економить час та зусилля потенційного клієнта і це розуміють усі.
 
За таким принципом розвиваються інтернет-технології. Від використання ADSL модемів («дзвонити» в Інтернет було розповсюдженим явищем) людство перейшло до FTTB (оптичний кабель до будинку), що значно прискорило швидкість та якість доступу до Інтернет. Мультимедіа та якість контенту зросла настільки, що від плати за Мегабайт перейшли на послугу без обмеження у кількості використаного трафіку. Інтернет-технології спрощуються для користувача – і це чудово!
 
На сьогоднішній день підключити Інтернет до помешкання не складає проблеми. Ця процедура швидка та безкоштовна. А ось налаштувати обладнання, щоб послуга працювала стабільно та без помилок, може бути складно для пересічного користувача. Логічним кроком, у даній ситуації, буде відмова від усіх налаштувань – просто підключити кабель до пристрою та користуватися послугами. Проте, не кожен провайдер підтримує таку можливість. Вихід є.
 
Ми прагнемо надавати максимально якісні та стабільні послуги, щоб клієнти якомога менше зверталися до технічної підтримки. І, звичайно, коли розглядається питання про технології надання послуг далеко не останню роль відіграє простота їх підтримки. Технологія DHCP, поза всякими сумнівами, ідеальний варіант.
 
Що таке технологія DHCP?
 
DHCP – це технологія, призначена для автоматичного присвоєння мережевих налаштувань пристроям, до яких підключено інтернет-кабель. Усе дуже просто. Мережевий пристрій, побачивши підключений кабель, відправляє у мережу спеціальне повідомлення, зміст якого зводиться приблизно до наступного: «Дай мені налаштування, щоб я зміг правильно працювати». DHCP-сервер, у відповідь, автоматично надає мережеві налаштування для коректної роботи пристрою у цій мережі. Такий обмін займає декілька секунд. Результат: на пристрої автоматично  та без будь-яких зайвих зусиль починає працювати Інтернет*, .
 
Переваги технології DHCP:
 

1. Для підключення до мережі пристрій має бути налаштований відповідним чином. З тих пір, як використання DHCP дозволило автоматично отримувати налаштування від інтернет-провайдера, виробники мережевого устаткування самостійно налаштовують пристрій на такий режим. Тому купити – підключити – користуватися*, зараз актуально, як ніколи.

2. Використання технології DHCP зводить нанівець помилки, які інколи допускають самі користувачі, та їх вплив на мережу, .

3. Протокол DHCP значно полегшує для системних адміністраторів налаштування мережі, внаслідок автоматичної роздачі мережевих налаштувань сервером.

4. Оскільки налаштування видаються автоматично, пристрої можуть вільно перемикатися між різними мережами* без необхідності прописувати усі параметри вручну.

Налаштування та використання послуги Інтернет має бути легким та зручним, що не забирає багато часу користувача. Це норма інтернет-послуг сьогодення. Користуючись послугами Ви отримуєте гарантовану надійність, якість та швидкість доступу до Інтернет. Підключення послуг виконується висококваліфікованими спеціалістами, а сучасні технології передачі даних зроблять налаштування домашньої мережі приємним, швидким та якісним (навіть, якщо у Вас немає достатнього досвіду).
_______________________________________________________________
* - зверніть увагу, що у компанії діє прив’язка до МАС-адреси мережевого пристрою. Щоб зареєструвати нову МАС-адресу, скористайтеся особистим кабінетом (розділ «Налаштування»).

 Основні розділи

  • Тарифи інтернет
  • Оплата
  • Тарифи для приватного сектору
  • Тарифи телебачення
  • Покриття
  • Техпідтримка
  • Контакти
  • Facebook

Акції та програми лояльності.

Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×