Проектування телекомунікаційних мереж

Роботи з проектування ліній і мереж зв'язку виконуються проектним відділом,що входить до складу нашої Компанії. Який укомплектовано високопрофесійними фахівцями і необхідним сучасним обладнанням, що дозволяє в найкоротші терміни виконувати значні обсяги проектних робіт.

Виконана нашими фахівцями проектна документація відрізняється високою якістю і суворою відповідністю вимогам керівних документів.

Весь комплекс робіт з випуску проектної документації проводиться з використанням сучасного комп'ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення.

Основні етапи розробки проектної документації:

1. Складання і узгодження технічного завдання (ТЗ)

Для побудови максимально ефективної телекомунікаційної системи необхідно повне взаєморозуміння між компанією-будівельником і замовником.

На етапі написання ТЗ визначається, що ж саме, з яким запасом на розвиток і для яких цілей буде надалі побудовано. Виходячи з багаторічного досвіду, наші співробітники допоможуть правильно сформулювати і описати у технічному завданні усі аспекти мережі, що будується, принципові технічні рішення, обсяг робіт і вимоги, пропоновані замовником до проекту; коректно розмежувати зони відповідальності проектної організації та замовника у таких питаннях, як отримання вихідних даних і узгодження проекту із зацікавленими організаціями.

Вірно складене ТЗ - це запорука коректно виконаного проекту і, як результат, професійно вирішене завдання по створенню телекомунікаційної системи в цілому.

2. Проведення передпроектних робіт.

Фахівці нашої Компанії прибудуть на місце майбутнього будівництва та проведуть підготовчі роботи, які включають в себе: складання плану місцевості і вивчення особливостей конкретних об'єктів знаходяться в зоні майбутнього будівництва.

На основі цієї інформації будуть визначені оптимальні траси і методики прокладки / підвіски кабелю, методи його кріплення; визначені приміщення, в яких буде розміщено різного виду активне та / або кросове обладнання.

За результатами підготовчих робіт також визначається перелік організацій, з якими буде необхідно провести роботи по отриманню технічних умов та узгоджень.

Після проведення підготовчих робіт, наші фахівці запропонують використовувати той чи інший тип обладнання, кабелю, вузлів кріплення, які б оптимально підходили для наявних умов будівництва, якщо це не буде суперечити технічному завданню, яке надано Замовником.

3. Розробка робочого проекту

Робочий проект являє собою сукупність технічних рішень і дозвільних документів, необхідних для будівництва об'єкта.

У документах, що входять до складу робочого проекту (пояснювальна записка, загальні вказівки, робочі креслення, специфікації) описуються всі деталі проекту та технічні рішення, що застосовуються при будівництві.

Розробка робочого проекту - одна з найвідповідальніших частин процесу створення системи і диктує високі професійні вимоги фахівцям, які беруть участь на даному етапі роботи.

Високий рівень закладених у проект технічних рішень гарантує надійну і довговічну роботу майбутньої системи.

На усіх етапах розробки робочого проекту, особливо важливий тісний контакт між проектною організацією і технічним відділом Замовника. Це дозволить оперативно отримувати дані і погоджувати дрібні технічні питання, які не знайшли відображення у технічному завданні на проектування. Офіційна группа Facebook

Замовити зворотній дзвінок

×