Широкосмуговий інтернет

Широкосмуговий доступ до Інтернет (Broadband) — технологія швидкісної передачі даних по IP мережі. Широкосмуговий доступ — досить загальне визначення, так як існують як технології проводового широкосмугового доступу — такі, як Ethernet, так і бездротового широкосмугового доступу RADIO-Ethernet.

Термін Широкосмуговий доступ використовується, також, для опису високошвидкісних мереж, що дозволяють передавати водночас сигнали різних служб, наприклад, дані, голос і відео.

Широкосмуговий доступ в Інтернет забезпечується за допомогою ряду різноманітних технологій, які дають можливість користувачам відправляти та приймати інформацію у великих обсягах і з більш високими швидкостями, ніж у випадку комутованого (dial-up) або сеансного доступу в Інтернет (2,5;3G).

Широкосмуговий доступ забезпечує не тільки високу швидкість передачі даних, а й постійне підключення до Інтернету, і можливість як приймати, так і передавати інформацію на високих швидкостях.

Виділена лінія – leased line – лінія зв'язку, що надається постачальником телекомунікаційних послуг у виключне користування для отримання клієнтом послуг доступу до мережі Інтернет з гарантованими характеристиками якості.

Доступ до Інтернет по виділеній лінії або Широкосмуговий доступ є найбільш надійним способом підключення, і призначені для бізнес клієнтів, юридичних осіб і приватних підприємців.

Широкосмуговий доступ використовується для підключення корпоративних мереж підприємств до мережі Інтернет, такі корпоративні мережі можуть нараховувати від декількох одиниць до декількох тисяч користувачів.Офіційна группа Facebook
Замовити зворотній дзвінок
×