Гідна альтернатива аналоговому телефону

В ідеалі цифровий телефон — це цифровий телефонний апарат, підключений по цифровому кабелю у цифрову АТС. Та називається таке задоволення ISDN. У нашый реальності цифровим називають телефон, ввымкнений у цифрову АТС аналоговим кабелем. Зазвичай у таких випадках використовуэться, як цифровий телефон, так и звичайний аналоговий, втім, останній — вже не має сенсу. Варто зауважити, що при використанні якісного аналогового кабелю від телефонної шафи до телефону, якість зв'язку має бути відмінною.

Телефонні мережі, що дісталися нам у спадок від розвалившогося СССР—, аналогові. Причому не настільки важливо, що це аналоговий кабель; важливо те, що мережа побудована на аналогових АТС. У Насамперед це означає: далеку від ідеалу якість зв'язку, проблеми при використанні лінії для передачі даних (низька якість, швидкість, часті обриви), неможливість зробити дзвінок при завантаженні АТС більш ніж на 10-30%. Втім, багато що залежить від конкретної АТС та стану вашої телефонної лінії. Є зовсім давні АТС, є відносно нові. Але навіть на новій АТС якість зв'язку може бути вкрай низькою: якщо є проблеми на вашій лінії,  зокрема — проблеми у телефонній шафі (проржавіли клеми, наприклад), якщо кабель був перебитий у кількох містах тощо.

Цифровий телефон знімає можливі проблеми самої лінії. Цифрова АТС, до якої такий телефон підключений, набагато ефективніше обслуговує абонентів.  Зокрема, АТС забезпечує певну фільтрацію сигналу, крім виключною якості зв'язку, дозволяє надавати ряд додаткових сервісів, затребуваних в корпоративному сегменті. Цифрова АТС здатна витримувати більш високе завантаження телефонних ліній від 40% до 90 % — у залежності від типу трафіку (від його спрямованості). І хоча аналоговий телефон дозволяє не тільки нормально вести розмову, але і організовувати передачу даних, за багатьма параметрами він все ж поступається цифровому телефону.Офіційна группа Facebook

Замовити зворотній дзвінок

×