Акції та програми лояльності.

Приведи друга

УМОВИ:
У рамках акції, кожен існуючий абонент, що порекомендував своєму знайомому підключитися до Міської комп'ютерної мережі «Бест», отримує бонус - 100 гривень на рахунок, новий абонент - так само отримує бонус у розмірі 100 гривень на свій абонентський рахунок за умови, що новий абонент підключається на пакет вартістю не нижче 120 грн/місяць, при цьому змінити тарифний план на більш дешевий, абонент має право лише не раніше ніж через півроку користування.

В акції беруть участь абоненти всіх багатоквартирних будинків, що були підключені на момент подачі заяви на включення. В акції не беруть участь гуртожитки, приватні будинки і багатоквартирні будинки,що не були підключені до мережі на момент подачі заяви на включення.

Підтвердженням рекомендації по програмі «Приведи друга» є рекламний буклет з номером договору та прізвищем існуючого абонента, за рекомендацією якого здійснується включення нового абонента.
Після успішної реєстрації та створення договору кошти будуть нараховані на баланс користувача автоматично.

ОБМЕЖЕННЯ:
Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені до іншого абонента.
При розірванні договору, нараховані акційні кошти анулюються не залежно від давності їх нарахування.
Новий абонент може взяти участь у програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь у програмі в якості існуючого абонента та рекомендувати підключитися друзям, родичам, знайомим.
У програмі не можуть брати участь клієнти, які були підключені дилерами компанії, вони можуть брати участь у програмі тільки у якості існуючого абонента. В акції не беруть участь квартири, які вже підключені або були підключені до мережі Компанії «Бест».
Флаєр подається абонентом до укладення договору, будь-які звернення після укладення договору не розглядаються і не задовольняються.
У програмі «Приведи друга» не беруть участь нові абоненти, будинки яких на момент укладення договору не підключені до мережі Компанії «Бест» окрім того забороняється нараховувати гроші і бонуси, якщо квартира до цього була підключена до мережі Компанії «Бест».
Акція не діє з іншими існуючими акціями.

Увага! Перехід на більш низький тарифний план для клієнта, що був підключений за акцією "Приведи друга", доступний не раніше ніж через 6 повних місяців.

Детальні умови акції дивіться в персональному кабінеті.

Акція є безстроковою.
Основні розділи

  • Тарифи інтернет
  • Оплата
  • Тарифи для приватного сектору
  • Тарифи телебачення
  • Покриття
  • Техпідтримка
  • Контакти
  • Facebook
Офіційна группа Facebook

Замовити зворотній дзвінок

×