Згідно Закону України «Про телебачення і радіомовлення»

Згідно Закону України «Про телебачення і радіомовлення»

До уваги користувачів Кабельного Телебачення!!!

 

  Згідно Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), з нового року телеканали отримують право вимагати від операторів платного телебачення плату за доступ кожного окремого абонента до цих трансляцій.

  Медіагрупи «1+1 Media», «StarLightMedia», «Inter Media Group» та «Медіа Група Україна» намагаються втручатися в господарську діяльність компаній-провайдерів, вимагаючи обов’язкового розміщення всіх своїх каналів у відкритому соціальному пакеті, при цьому забороняючи стягувати додаткову плату з абонента. Такий контроль наповнення соціального пакету — спроба остаточної монополізації інформаційного простору за рахунок витіснення з нього каналів інших мовників.

  Медіагрупи хочуть отримувати гроші з провайдерів за свої телеканали, які 10 років надавалися на безоплатній основі, провайдери вважають, що канали з рекламою повинні платити їм за доступ до глядачів в їх мережах.   Медіагрупи продовжують нав’язувати кабальні умови, шантажуючи провайдерів багаторазовим підвищенням цін, у разі неукладення договорів на ультимативних умовах до кінця грудня.

  Дотримуючись законодавства, наводимо перелік Медіагруп, з якими  у нас не підписані нові договори і канали яких ми будемо зобов'язані відключити, у разі недосягнення угод до початку 2017 року:

   StarLightMedia (СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, QTV)  

   1+1 media (1+1, 2+2, TET, Бігуді, ПЛЮСПЛЮС, УНІАН ТБ)  

   Медіа Група Україна (Україна, НЛО TV, Індиго)  

   Inter Media Group («Інтер», НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Інтер+)

  Слідкуйте за розвитком ситуації в наших новинах.

  Дякуємо за розуміння!

  

  З повагою, компанія “Бест”.<< до списку новин


Основні розділи

  • Тарифи інтернет
  • Оплата
  • Тарифи для приватного сектору
  • Тарифи телебачення
  • Покриття
  • Техпідтримка
  • Контакти
  • Facebook

Акції та програми лояльності.

Офіційна группа Facebook
Чат бот Телеграмм
Замовити зворотній дзвінок
×