Бест Інтернет

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів, Рубежівка, Стоянка.

Підключайте Інтернет від “Компанії “Бест” БЕЗКОШТОВНО!!! Крім того, отримуйте у подарунок безкоштовне користування протягом 1 року або 6-ти місяців!!!

Якщо Ви проживаєте у багатоквартирному будинку, який ще не підключений до Мережі “Компанії” Бест” та бажаєте стати одним з перших клієнтів серед своїх сусідів, то ми підготували для вас подарунок.

Будьте лідером своєї команди!

Зберіть 5 перших бажаючих підключитись у новобудові до послуг Інтернет та Кабельного телебачення від “Компанії” Бест” та отримайте бонус!

Лідер групи (ініціатор) отримає подарунок – 1 рік безкоштовного користування послугами Інтернет та аналогового телебачення, інші 4 учасники групи отримають у подарунок 6 місяців безкоштовного користування послугами Інтернет та аналогового телебачення.

Для підключення необхідно:
Прийняти рішення про підключення до мережі Компанії “Бест”.
Зібрати колективну заявку з 5-ти осіб, які мешкають у вашому будинку та звернутися до абонентського відділу Компанії “Бест” або подати заявку через сайт чи звернутися на гарячу лінію за номером 0443777377
Ознайомитися з умовами акції та умовами обслуговування.
Обрати тарифний план від 150 грн/міс.
Отримати реквізити доступу та номер угоди.
Очікувати на виїзд бригади протягом 30 робочих днів.

Обмеження:
Акція діє лише для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.
В акції беруть участь жителі всіх багатоквартирних будинків, які не були підключені до мережі Компанії “Бест” на момент подання заяви на включення.
Після закінчення терміну дії акції абонент автоматично переводиться на звичайні умови оплати за обраним тарифним планом.
Термін безкоштовного користування послугами активується після того, як будуть підключені усі учасники колективної п’ятірки.
Всі учасники групи мають прийняти сервіс для підключення від “Компанії “Бест” протягом 1-го робочого тижня.

УВАГА! Абонент зобов`язаний надати абонентське обладнання для налаштування та завчасно самостійно подбати про купівлю абонентського роутера. Компанія “Бест” не займається продажем такого абонентського обладнання.

Акція діє з 19.08.2019 до 31.12.2021

Акції та програми лояльності

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Гігабіт за 100 грн на місяць! Підключити Гігабіт! Навіщо мати вдома Гігабітний Інтернет? Навчання Ви знаєте, як комплексно підготуватися до ДПА або ЗНО та отримати

Читати далі »

Підключай Інтернет та бери участь у розіграші подарунків від Компанії “Бест”!

Ми будемо розігрувати подарунки серед нових користувачів та тих, які переключилися від інших провайдерів до мережі Компанії “Бест”. Також у розіграші беруть участь абоненти, які

Читати далі »

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »