Бест Інтернет

Приємна ініціатива — Будь першим!

be first - Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів, Рубежівка, Стоянка.

Підключайте Інтернет від “Компанії “Бест” БЕЗКОШТОВНО!!! Крім того, отримуйте у подарунок безкоштовне користування протягом 1 року або 6-ти місяців!!!

Якщо Ви проживаєте у багатоквартирному будинку, який ще не підключений до Мережі “Компанії” Бест” та бажаєте стати одним з перших клієнтів серед своїх сусідів, то ми підготували для вас подарунок.

Будьте лідером своєї команди!

Зберіть 5 перших бажаючих підключитись у новобудові до послуг Інтернет та Кабельного телебачення від “Компанії” Бест” та отримайте бонус!

Лідер групи (ініціатор) отримає подарунок – 1 рік безкоштовного користування послугами Інтернет та аналогового телебачення, інші 4 учасники групи отримають у подарунок 6 місяців безкоштовного користування послугами Інтернет та аналогового телебачення.

Для підключення необхідно:
Прийняти рішення про підключення до мережі Компанії “Бест”.
Зібрати колективну заявку з 5-ти осіб, які мешкають у вашому будинку та звернутися до абонентського відділу Компанії “Бест” або подати заявку через сайт чи звернутися на гарячу лінію за номером 0443777377
Ознайомитися з умовами акції та умовами обслуговування.
Обрати тарифний план від 135 грн/міс.
Отримати реквізити доступу та номер угоди.
Очікувати на виїзд бригади протягом 30 робочих днів.

Обмеження:
Акція діє лише для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.
В акції беруть участь жителі всіх багатоквартирних будинків, які не були підключені до мережі Компанії “Бест” на момент подання заяви на включення.
Після закінчення терміну дії акції абонент автоматично переводиться на звичайні умови оплати за обраним тарифним планом.
Термін безкоштовного користування послугами активується після того, як будуть підключені усі учасники колективної п’ятірки.
Всі учасники групи мають прийняти сервіс для підключення від “Компанії “Бест” протягом 1-го робочого тижня.

УВАГА! Абонент зобов`язаний надати абонентське обладнання для налаштування та завчасно самостійно подбати про купівлю абонентського роутера. Компанія “Бест” не займається продажем такого абонентського обладнання.

Акція діє з 19.08.2019 до 31.12.2020

Акції та програми

dcc0ed5c 577e 4a27 9ffe 38e47045448a 300x300 - У п'ятницю вночі, 20.11.2020, з 03-00 до 7-00 - технічні роботи!

У п’ятницю вночі, 20.11.2020, з 03-00 до 7-00 – технічні роботи!

У п’ятницю вночі, 20.11.2020, з 03-00 до 7-00 будуть виконуватися роботи з розширення магістральних каналів та модернізації центрального маршрутизатора.У вказаний період можливе кількаразове переривання у

Читати далі »

З 1-го січня 2021 року внести відповідні зміни до розцінок на послуги Аналогового Кабельного Телебачення від Компанії «Бест»‎ на території Києва та Київської області

НАКАЗ № 12/11 від 12 листопада 2020 року З 1-го січня 2021 року внести відповідні зміни до розцінок на послуги Аналогового Кабельного Телебачення від Компанії

Читати далі »
photo 2020 09 17 15 42 56 300x169 - Акція “Комфортні зміни”

Акція “Комфортні зміни”

Хочете змінити провайдера?Ми пропонуємо безкоштовне підключення вашого бізнесу до Інтернет-мережі Компанії “Бест” на швидкості до 10 Гбіт/с. Надаємо рішення з резервування корпоративної мережі як на

Читати далі »
Антикризова пропозиція для бізнесу

Антикризова пропозиція для бізнесу

⠀Приємна новина від Компанія “Бест” для корпоративних клієнтів – акція “Антикризова пропозиція для бізнесу”.⠀⠀Настає осінь і ми розпочинаємо новий бізнес-сезон з можливістю придбати послугу швидкісного

Читати далі »