Бест Інтернет

Тарифні плани Передмістя 2022

Тарифи "Передмістя 2022" на Інтернет
для багатоквартирних будинків

Гігабіт

180 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • ТБ 100 каналів
  Перелік каналів
 • Виділена IP-адреса: +100₴

Сотня

140 30 днів
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с

 • Без ТБ
 • Динамічна IP-адреса

Тарифи "Передмістя 2022" на Інтернет
для приватного сектору

Гігабіт ПС

180 30 днів
 • Швидкість
  до 1 Гбіт/с
 • Виділена IP-адреса: +100₴

Сотня ПС

140 30 днів
 • Швидкість
  до 100 Мбіт/с
 • Динамічна IP-адреса

Хто може скористатись пропозицією?

Тарифні плани “Передмістя 2022” будуть діяти для абонентів із багатоквартирних та приватних будинків у наступних населених пунктах: Васильків, Українка, Бородянка, Немішаєве, П.Борщагівка, С.Борщагівка, Бабинці, Білогородка, Бондарня, Вабля, Вишняки, Гаврилівка, Галинка, Гореничі, Дерев’яна, Діброва, Дмитрівка, Дмитрівка (Бородянський район), Дружня, Забуччя, Загальці, Капітанівка, Клавдієво-Тарасове, Крюківщина, Козинці, Качали, Луб’янка, Лісове, Микуличі, Мироцьке, Майданівка, Мила, Мирча, Нова Гребля, Нове Залісся, Небрат, Нова Буда, Новий Корогод, Озера, Пороскотень, Петрушки, Петрівське, Пісківка, Пилиповичі, Поташня, Перше Травня, Росавка, Раківка, Стоянка, Слобода, Тарасівщина, Торф’яне, Трипілля, Чайка, Чабани, Червоний Хутір, Шпитьки, Щербанівка, Щасливе (котеджне містечко).

Для діючих абонентів

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент і Вашу квартиру підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть друга та отримайте тариф Гігабіт за 100 грн/30 днів а також 200 грн на рахунок за кожного підключеного друга! Додатково маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить до вартості тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Якщо Ви – діючий абонент і Ваш будинок підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн/30 днів і за кожного друга –  200 грн на рахунок!

Діючим абонентам доступний перехід на усі тарифи, окрім Сотня та Сотня ПС.

Для нових абонентів

У квартирі: Підключення послуги Інтернет – Безкоштовне! Акційний тариф – Гігабіт за 100 грн/30 днів! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить до вартості тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Підключення послуги Інтернет – Безкоштовне*! У подарунок – 100 грн на рахунок! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі, підключення – Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/30 днів за 1 Гігабіт! Бонус – 100 грн на рахунок! Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 500 грн.

Для абонентів, які перейшли від іншого провайдера

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент стороннього оператора, маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії Бест Безкоштовно і отримуйте 1 Гігабіт за 100 грн/30 днів та 500 гривень на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить до вартості тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Переключення за технологією FTTH – Безкоштовне*! У подарунок – 500 грн! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 150 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі і є підключеним до стороннього оператора за технологією FTTH, у наявності є працездатне абонентське обладнання ONU, підключення – Безкоштовне*! Абонплата – 100 грн/30 днів за 1 Гігабіт! Бонус – 500 грн на рахунок.

У тарифах Сотня та Сотня ПС бонусні кошти при новому підключенні, переході від іншого оператора та за умовами акції “Приведи друга” не нараховуються.

Підключення одного телевізора – 100 грн.

Кабельне Телебачення у приватному секторі не надається.

Кредит довіри доступний у тарифах:
Сотня та Сотня ПС – 3 дні.
Гігабіт та Гігабіт ПС – 5 днів.
Гігабіт+ІР та Гігабіт + ІР ПС – 7 днів.

Акція 10=12 не розповсюджується на тарифні плани Передмістя 2022.

Абоненти, у яких підключено тарифний план, швидкість в якому більша, ніж 100 Мбіт/сек, зобов’язані самостійно звернутися до абонентського відділу та замовити виклик майстра. Майстер перевірить абонентський кабель та, за потреби, замінить обладнання або порт підключення абонента. Оплата за виїзд становить 100 грн, послуги заміни кабеля та операторського обладнання виконуються безкоштовно. Для користування гігабітним тарифним планом абонент зобов’язаний завчасно самостійно придбати роутер з гігабітним WAN портом та WiFi 5 або 6 покоління.

Тарифи діють тільки для нових абонентів, які підключилися з 01.01.2022 року.

Безкоштовне підключення швидкісного Інтернету

Обираючи тарифний план, ми порівнюємо не лише ціни й максимальні можливості у вигляді: швидкості, програм лояльності або додаткових послуг. Ми шукаємо максимум за найвигіднішими умовами. Саме тому Компанія «Бест» зробила для своїх абонентів безкоштовне підключення  якісного, безлімітного інтернету на швидкості до 500 Мбіт з додатковими програмами лояльності та акційними пропозиціями.

Обираючи інтернет від Компанії «Бест», ви отримуєте:

Як стати клієнтом Компанії «Бест»

Усі наші мережі побудовані з використанням технології FTTB. Основна її перевага – це з’єднання підключених будинків до єдиної мережі за допомогою оптичних магістралей. Завдяки такому методу підключення Компанія «Бест» забезпечує своїх клієнтів стабільним та високошвидкісним інтернет-з’єднанням за будь-яких обставин.

Стати нашим клієнтом дуже просто!

Заповніть заявку на безкоштовне підключення інтернету на нашому сайті або замовте дзвінок оператора, який допоможе вам залишити її у телефонному режимі. Також ви можете підключити кабельне цифрове телебачення – просто вкажіть це, коли будете оформляти заявку на підключення інтернету. Детальні умови можна переглянути на сайті. 

За що нас обирають клієнти?

Наше головне завдання – це забезпечити своїх користувачів швидким, надійним підключенням та цілодобовою технічною підтримкою. Усі клієнти, які приходять від конкурентів, залишаються з нами, тому що:

 • Ми швидко підключаємо інтернет та кабельне телебачення, використовуючи лише перевірених постачальників кабельно-провідникової продукції;
 • Ми залишаємося на зв’язку з клієнтом 24/7 та швидко реагуємо на проблеми;
 • Ми маємо власний контакт-центр із кваліфікованим штатом співробітників;
 • Ми щодня працюємо над вдосконаленням мережі та послуг для своїх користувачів.

Маєте сумніви чи складнощі з підбором необхідних послуг, тоді замовте зворотний дзвінок нашого оператора, який допоможе підібрати оптимально вигідні умови підключення, повідомить про акції та програми лояльності, що допоможуть підключити Інтернет та кабельне телебачення максимально вигідно та швидко.